12 Temmuz 2013

Kuryenet Canları Ne Zaman İsterse O Zaman Geliyorlar!

07-07-2013 tarihinde bankam tarafından Kuryenet'e teslim edilen kartım tam 7 gündür teslim edilmedi. 09-07-2013 tarihinde Kuryenet çağrı merkezin aradığımda; "yanlış gittiği için tekrar genel merkez geldi kartınız ve 10-07-2013 'de tekrar doğru adresine gönderilecek" dedi. Bu hataları tamamı Kuryenet'in hatasından dolayı dediği tarihten 2 gün geçti. Şimdi de bana kargonuz özel durumda, pazartesi teslim edilecek diyor.

10 gündür kartım tarafıma ulaştırmadılar. Peki adresi verin ben gideyim diyorum, yok bizim getirmemiz lazım diyorlar. Yıldım artık. Sorunlarım hiç bir cevap ve muhatap bulamıyorum. Canları ne zaman istersen o zaman getiriyorlar.

Oğuz 55 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Merhaba Sayın ORAK, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 16/07/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön