Kuryenet Bonus Kartı Getirmiyor.

Erman E. |

Annem tarafından talep edilen Garanti Bankası Bonus kartını her gün telefonla konuşulup randevu alınmasına rağmen getirmiyorlar. Tekrar arayınca kurye gelmiş evde yokmuşsunuz şeklinde yalan söylüyorlar. Telefonumuzun 7/24 açık olmasına, kendilerinin belirttikleri saatlerde evde bulunmamıza rağmen aradık geldik evde yoktunuz deniyor. Ne bir not var kapıda, ne telefonda bir çağrı. Bizi yalancı yerine koyarak çalışan bir firmaya kim nasıl güvenir? Öncelikle Garanti Bankası'nı kaç yıldır bu firma ile kötü olduklarını bile bile çalıştığı için kınıyorum. Kuryenet hakkında söylenebilecek bir tane olumlu, güzel şey yok. Şikayetimin Garanti Bankası yetkililerine bildirilmesini rica ediyorum. Eğer bu durum düzeltilmez ise Garanti Bankası'yla vedalaşmamız an meselesidir.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman E.
  22 Şubat
  12:51

  Konu kredi kartı sancılı telefon görüşmelerinden sonra kendi çabamız ile temin edildi. Sorumlu şirket ilgi gösterdiği için de ayrıca teşekkür ederim.

 • 22 Şubat
  12:08

  Merhaba Sayın ERLERTÜRK;

  Belirtmiş olduğunuz bilgilerden başka bir şahsa/isme ait kayda ulaşılmaktadır. Dağıtım sözleşmelerimiz gereği, gönderi sahibi dışında 2. şahıslara bilgi verilememektedir. Bu nedenle gönderi sahibinin bizimle irtibat kurmasını rica ederiz.
  Çağrı merkezi tel: 0212 444 93 93
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri