20 Şubat 2016

Kuryenet Bonus Kartı Getirmiyor.

Annem tarafından talep edilen Garanti Bankası Bonus kartını her gün telefonla konuşulup randevu alınmasına rağmen getirmiyorlar. Tekrar arayınca kurye gelmiş evde yokmuşsunuz şeklinde yalan söylüyorlar. Telefonumuzun 7/24 açık olmasına, kendilerinin belirttikleri saatlerde evde bulunmamıza rağmen aradık geldik evde yoktunuz deniyor. Ne bir not var kapıda, ne telefonda bir çağrı. Bizi yalancı yerine koyarak çalışan bir firmaya kim nasıl güvenir? Öncelikle Garanti Bankası'nı kaç yıldır bu firma ile kötü olduklarını bile bile çalıştığı için kınıyorum. Kuryenet hakkında söylenebilecek bir tane olumlu, güzel şey yok. Şikayetimin Garanti Bankası yetkililerine bildirilmesini rica ediyorum. Eğer bu durum düzeltilmez ise Garanti Bankası'yla vedalaşmamız an meselesidir.

Erman 72 Okunma

Cevaplar

  • Erman 22 Şubat 2016

    Konu kredi kartı sancılı telefon görüşmelerinden sonra kendi çabamız ile temin edildi. Sorumlu şirket ilgi gösterdiği için de ayrıca teşekkür ederim.

  • Kuryenet Temsilcisi22 Şubat 2016

    Merhaba Sayın ERLERTÜRK; Belirtmiş olduğunuz bilgilerden başka bir şahsa/isme ait kayda ulaşılmaktadır. Dağıtım sözleşmelerimiz gereği, gönderi sahibi dışında 2. şahıslara bilgi verilememektedir. Bu nedenle gönderi sahibinin bizimle irtibat kurmasını rica ederiz. Çağrı merkezi tel: 0212 444 93 93 Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön