28 Mart 2013

Kuryenet Birbirlerinden Bile Haberleri Yok!

Yollanan kredi kartımın en son Martin 14 unde yeni bir adrese yönlendirmeme rağmen kartımı şu an aradım ve öğrendim ki kartım hala ellerinde. Kartımı merkeze yollamak yerine başka bir ilçeye yönlendirmişler. 15 gündür kart orda bekliyor ben aradığımda tamam şimdi acilen yönlendirmesini yapıyoruz cevabını aldım.

2 aydır gelemeyen kartım bekletiyorlar ve benim kartım 2 gün sonra suresi doluyor. Beni arayan kargocuya yeni adresimi veriyorum ama kartı ellerinde beklettiklerini kendi aramam sonucu öğreniyorum. Sadece bu firmayla o kadar çok sorun yaşıyoruz ki ben ve arkadaşlarım. 15 gündür kartımı alakasız bi yerde bekletiyorlar. Koordinasyon, çalışma, müşteri memenüniyeti sıfır!

Yasemin 28 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 13 Nisan 2014

    alakasız bir firma müsteriyle

  • Kuryenet Temsilcisi02 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Yücan, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön