Kuryenet Bekletiyorlar!

Bülent E. |

Kuryenet firması Denizbank tarafından gönderilen kredi kartını Cuma günü teslim etmesi gerekirken tüm gün evde olduğum halde evde bulunamadı ibaresi ile 31 Mayıs 2013 Cuma Günü teslim etmedi. 3 Haziran Pazartesi günü kurye gelecek diye tüm gün eve kilitlendik. Yine gelmedi. 4 Haziran Cuma günü getiriyoruz diye arandım. Ancak gelen giden olmadı. 5 Haziran Cuma günü 444 93 93'ü aradım. Kartınız teslimatta gün içinde herhangi bir saatte teslim edeceğiz dediler.

Tam teslim saatini belirlemek için şube veya irtibat telefonu istedim. Biz bu şekilde çalışıyoruz saat veremeyiz, telefon da veremeyiz dediler. Ben 4 gün boyunca kart gelecek diye beklemek mecburiyetinde değilim. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Geç Teslimat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  13:43

  Merhaba Sayın Erdoğan,

  Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri