05 Haziran 2013

Kuryenet Bekletiyorlar!

Kuryenet firması Denizbank tarafından gönderilen kredi kartını Cuma günü teslim etmesi gerekirken tüm gün evde olduğum halde evde bulunamadı ibaresi ile 31 Mayıs 2013 Cuma Günü teslim etmedi. 3 Haziran Pazartesi günü kurye gelecek diye tüm gün eve kilitlendik. Yine gelmedi. 4 Haziran Cuma günü getiriyoruz diye arandım. Ancak gelen giden olmadı. 5 Haziran Cuma günü 444 93 93'ü aradım. Kartınız teslimatta gün içinde herhangi bir saatte teslim edeceğiz dediler.

Tam teslim saatini belirlemek için şube veya irtibat telefonu istedim. Biz bu şekilde çalışıyoruz saat veremeyiz, telefon da veremeyiz dediler. Ben 4 gün boyunca kart gelecek diye beklemek mecburiyetinde değilim. Şikayetçiyim.

Bülent 39 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi06 Haziran 2013

    Merhaba Sayın Erdoğan, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön