20 Ocak 2014

Kuryenet Bankamatik Kartı Ne Yaptılarsa Ortada Yok!

Garanti Bankası'ndan bankamatik kartımı teslim edecek olan Kuryenet'i kaç defa aramama rağmen 6 ocakta kartın bana değil de bir başka şahsa teslim edildiğini söylüyor. Teslim ettik dedikleri kişiyi buldum öyle bir teslimatın olmadığını söylüyor. Kuryenet'ten kurye numarası istiyorum adamlar kendi firmasındaki çalışanın numarasını bilmiyor ve şuan benim bankamatik kartının nerede olduğunu bilen yok!

Onur 330 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın ÇELİK;, Güvenliğiniz açışından istediğiniz bilgiler Banka araçılığıyla tarafınıza iletilebilmektedir. Bankanızla irtibata geçmenizi rica ederiz.. Saygılarımla..

  • Onur20 Ocak 2014

    hep aynı prosedür standart cevaplar o bir başkasına atıyor sorunu siz başkasına hep dönüp dolaşıyor aynı yere geliyor ama kartın nerde olduğunu iki tarafta bilmiyor ilginç benim en çok merak ettiğim konu siz firma olarak çalışan kuryelerin telefon numaralarını bilmiyorsanız yapmayın bu işi zaten çözüm bulmaya çalışın sorun yaratmaya değil sizinle uğraşmaktan tam 20 gün kaybettim

  • Kuryenet Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba Sayın Çelik, Konu gönderinize ait detay araştırma taelbinizi bankanıza iletmenizi irca ederiz.. Bankanızdan gelecek talep doğrultusunda teslim edlen detayda TC bilgilerine ulaşılarak tarafınıza bilgi dönüşü yapılabilir. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön