Kuryenet Aslında Olmayan Bir Müşteri Hizmetleri.

Buse K. |

Yaklaşık 5 gün önce İş Bankası maximum kredi kartımız kuryenete verildi. Bugün özel bir durumdan yüklü bir harcamamız olacağından Kuryenet müşteri hizmetlerini aradım ama her seferinde geçiştirdiler geri döneceğiz size diyerek. En son aramamızda bugün 6 buçukta tekrar aramamızı söylediler fakat 6'da müşteri hizmetleri telefona bakmıyormuş mesaisi bitiyormuş.

Gerçekten komik ve acınası bir sistem. Eğer getirmeye imkanın yoksa maalesef getiremiyoruz deyin niye insanları kandırıyorsunuz. Telefonun başına koyduğunuz eleman 2 kelimeyi birleştirip söyleyemiyor. Şu an saat 6.32 ve ne kart var ne gelen var ne giden var ne de arayan var. Gerçekten çok alakalı ilgili bir firmaymış Kuryenet.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  10:57

  Merhaba Sayın KEMER;

  Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri