15 Ocak 2015

Kuryenet Artık Yeter!

Maalesef her seferinde olduğu gibi bu seferde kart gönderimi yüzünden, Kuryenet firmasının mağduruyum. 2 gün önce aciliyetimin olduğunu söyledim ve bana firmadan kartımın ertesi günü mutlaka ama mutlaka teslim edileceği söylendi.

İşimizi gücümüzü bırakıp tüm gün kuryeden gelecek olan arkadaşı bekledik. Sonuç: Hüsran! Daha sonra şirketi aradığımda bana böyle bir söz verildiği ancak neden olduklarını bilmedikleri bir şekilde Avcılar şubeden kartın dağıtıma çıkarılmadığı söylendi. İnsanlara bu şekilde oyun oynar gibi davranılması hiç hoş değil maalesef. Bu tabi ki sadece Kuryenet'in değil, böyle bir firmayla çalışan bankalarında suçudur. En kısa zamanda ulaşması umuduyla.

Ejder 1.206 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi16 Ocak 2015

  Sayın IRMAK; Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Kuryenet Temsilcisi15 Ocak 2015

  Merhaba Sayın Irmak, Tarafınızdan randevu alındığı şekilde teslimatınız sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Ejder 15 Ocak 2015

  Daha önce acente 2 defa bilgilendirildi zaten. Kimsenin olayla ilgilendiği yok acenteden. Ben kesin bir çözüm bekliyordum sizden.

 • Kuryenet Temsilcisi15 Ocak 2015

  Merhaba Sayın Irmak, Konu kartınız için acentemiz bilgilendirirlmiştir. Tarafınzdan randevu alınacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön