31 Ekim 2016

Kuryenet Adrese Uğramadıkları Halde Uğramış Gibi Not Yazıyorlar!

Yaklaşık 1 ay önce Aktif Bank tarafından pasolig kartım kendilerine teslim edilmiş, 1 ayda 4 kez uğrama yaptıklarını belirtip kartı her seferinde merkezlerine iade ettiler. Adreste bulunmadığım, adresten taşındığım gibi notları kendi internet sitelerindeki kargo takip sisteminden öğreniyorum. Bahsedilen tarihlerin tamamında belirtilen adreste bulunuyordum.

Her seferinde acentelerini bilgilendireceklerini, bilgilendirdiklerini ifade edip kargoyu tekrar yönlendirdiklerini dile getiriyorlar. Abartısız söylüyorum 1 ay süre içerisinde ve 4 kez uğrama yaptıklarını iddia ediyorlar. İyi niyet ya da işlerini hakkıyla yapmaları halinde kendilerinde bulunan telefon numaramdan bir kez arayıp sorulmaz mı? Ben Kuryenet ile ilgili olumsuz ve kötü niyetli olduklarını düşünüyorum. Günahım olsa Kuryenet ile göndermem.

Recep 311 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi01 Kasım 2016

  Merhaba Recep Bey; Konu gönderiniz bugün dağıtımda bölge dağıtım yapan acentemize gerekli bilgilendirme yapılmış olup randveulu teslimatınız sağlanacaktır. saygılarımla

 • Recep01 Kasım 2016

  Tarafınızda adıma ait bir kayıt / gönderi bulunmamaktaydı, hangi kurye firmasına verildiyse o firmayla görüşüp bilgi alabilirdim, böyle yazmıştınız, bu sabah mı buldunuz:)

 • Kuryenet Temsilcisi01 Kasım 2016

  Merhaba Sayın Recep bey, Konu hakkında acente bilgilendirildi. Gönderiniz bugün mutlaka adresinizde teslimatı sağlanacaktır bilg syg

 • Recep31 Ekim 2016

  Bu arada bugün 18:00 e kadar dağıtımını yapar size ulaştırırız demiştiniz, az önce görüştüğümüzde müşteri hizmetleri yetkiliniz, kuryenin uzakta olduğu için bugün yetiştiremeyebileceğini iletti.

 • Recep31 Ekim 2016

  Ne kadar ''profesyonel'' olduğunuzu burada da göstermiş olmanız beni yanıltmadı, güniçerisinde müşteri hizmetleri numaralarınızdan 2-3 kez görüştüm, 6062664744366 takip numaralı gönderimin sizde olmadığını mı iddia ediyorsunuz:)) Gönderim hangi kuryeye verildiyse ondan öğrenebilirim demişsiniz, sizin bir kurye/dağıtım firması olabilmeniz için biraz daha zaman gerekiyor sanırım, haklısınız.

 • Kuryenet Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba Recep Bey, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön