20 Kasım 2014

Kuryenet Adrese Gitmediği Halde Gittim Diyor.

Bir ay kadar önce Garanti Bankası'ndan kartım gelmesi gerekiyordu. Sabah 08.00 Akşam 19.00 saatleri arasında hep iş yerimdeyim. Kuryenet iş yerime uğradığı ve beni adresimde bulamadığı için kartımı iade ettiğini iddia ediyor. Kaldı ki geldiğini iddia ettiği tarihte de yine yerimdeydim. Merkezlerini aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım, hiçbir işe yaramayan, iş yapmayan bir firma hakkında şikayetçiyim.

Mustafa 164 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa24 Kasım 2014

    Kuryenet firması buradan verdiği cevapta adıma kayıtlı bir posta olmadığını ifade etmiş, ancak bir haftadır defalarca yaptığım görüşmeler sonucunda kargonun yarın elime teslim edileceğini ifade ettiler. Hala bekliyorum. Adıma kayıtlı posta yoksa yarın nasıl ve neyi teslim edecekler onu da merak ediyorum.

  • Kuryenet Temsilcisi20 Kasım 2014

    Merhaba Sayın Kuvancı, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön