14 Ekim 2016

Kuryenet Adrese Gelindiği Kimse Olmadığı İddia Edildi.

Adıma gönderile evrakın adreste bulunamadığı ve 13. 10 günü gelindiği bilgisi verilmekte. Oysa gönderiyi yapan kurum ise 14.10 günü adreste kimse olmadığından teslimat yapılamadığı şekilde bilgi verdi, bu bilgiler tabi ki kimden tutarsız ve yalan bilgi veren Kuryenet'ten.

Evde benimle birlikte 4 kişi yaşamakta adresi bulamaması durumunda dahi telefon ile ulaşılması gerekmez mi? Verdiğiniz acenteleri denetleme yetkisi kimde o da ayrı sorun. Herkes salla başı al maaşı mantığı, unutulmamalı hizmet sektörü zordur her kişinin yapacağı iş değildir.

Yapamıyorsanız bırakın nitelikli firmalar yapsın. Sözüm kime mi? Tabi ki başta Kuryenet ondan sonra İstinye acentesi, yazıklar olsun sizin yaptığınız işe! 35 senemi verdim. Lojistik sektöründen emekli biriyim, başkalarına anlatın ama bana değil. İnşallah bunu okuyan yetkililer gerekli önlemi alır.

Ayhan 131 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi17 Ekim 2016

  Ayhan Bey; ilgili gönderinizin gün içerisinde teslimatı gerçekleşecektir. saygılarımla..

 • Ayhan 17 Ekim 2016

  Ne Kuryenet'e ne de verdiğiniz Acentelere özellikle denetim ekibinize kesinlikle güvenmiyorum. Neden mi, İstinye acente ile teslimat adresinin arası maksimum 4 km yok bile 13.10 dan Bugüne kadar teslimatın içine eden acenteyi kimse methetmesin. Bu beceriksizlik ve aymazlıktır. 35 senemi Lojistik sektöründe görev almış biri olarak bunların ciğerini bilirim. Anadolu da bir laf vardır Gavur parası ile beş para etmez diye işte sizin acenteniz aynen böyle ve böyle olmasına müsaade eden denetim ekibiniz de aynı. bu şahıslara değil evrak belediye çöpü bile teslim edilmez çünkü çöpü nereye dökeceğini bilmez ortalığın içine ederler.

 • Ayhan 15 Ekim 2016

  Ama verilen randevuya rağmen kuryeniz zahmet edip teslimatı yapmadı. Firmanız da telefonla ulaşamıyorum. Bu duruma ne yorum yapacaksınız

 • Kuryenet Temsilcisi14 Ekim 2016

  Merhaba Ayhan bey, Ortada yanlış bir anlaşılma var . Ziraat bankasına ait gönderiniz 12/10/2016 tarighinde bankadan bize gelmiş ve hemen ertesi gün yani 13/10/2016 tarihinde adresinize uğrama yapılmış ancak size ulaşılamadığından dolayı teslimat sağlanamamıştır. 14/10/2016 tarihinde sizinle yapılan görüşmede 13/10/16 tarihinde yapılan görüşmenin bilgisi verilmiştir. Gönderinizin teslimatı için yarın tekrardan adresinize uğrama yapılacaktır. konu hakkında acente bilgilendirilmiştir bilg syg

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön