Kuryenet Adres Yetersizliği Nedeni İle Teslim Edilmeme!

Yoldas Y. |

Adıma gelen bankkart adres yetersizliğinden dolayı tarafıma teslim edilmediği belirtilmektedir. Adresim İbrahim Hakkı Konyalı Mah. 1089. sok. No.:39 Karaman olarak belirtilmiş olup; adresimde mahalle adı sokak numarası ve kapı numarası ve il adı bulunmaktadır. Adresimin neresi yetersizdir. Kuryeniz adresimize gelmeden masa başından adres yetersiz demektedir ve telefon açtığımızda " o sokakta No. 39 bulunmamaktadır " demektedir. Adı geçen adreste devletin resmi kurumu bulunmaktadır.

Etiketler :

Adrese Gitmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  15:42

  Sayın YILMAZ,
  Kartınızın Pazartesi günü talimat adresinize teslim edilecektir.
  Bilgilerinize.

 • Yoldas Y.
  18 Eylül
  12:57

  Takip numaram 300078161649 adresini kontrol edin. Ne yazdığına ve yazdığım adresten başka bir şey mi yazdığına karar verin.

 • 18 Eylül
  12:19

  Merhaba Sayın YILMAZ,

  Gönderinizin teslimatı için bankanızdan tarafımıza sadece bir adres iletilmiştir. Ne yazık ki, bu adresinizin de yetersiz olması nedeniyle size henüz teslimat yapamadık. Dağıtım sözleşmemiz gereği adres düzeltme/adrese ekleme ya da adres güncelleme işlemleri bankanız kanalıyla yapılabilmektedir. Bankanızın müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak adresinizi güncellemenizi/teyit etmenizi rica ederiz. Güncel adresiniz bankanız kanalıyla tarafımıza iletildikten sonra derhal gönderinizin teslimatı sağlanacaktır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri