24 Temmuz 2013

Kuryenet Adres Güncellemesi Yapılan Banka Kartlarım Hala Gelmedi!

Haziran'ın ortasında Yapı Kredi Bankası'na bir adet ATM ve kredi kartı başvurusunda bulundum. Bir hafta sonra bankada kayıtlı adresimin yanlış olduğunu fark edip, gerekli düzeltmeleri yaptırdım. 1 Temmuz 2013'te adres bilgileri güncellenip Kuryenet firmasına aktarıldı. Bir hafta sonra kartlar elime ulaşmayınca kurye firmasını aradım. Adres bilgisinin güncellendiğini ama kendilerinin ilgili aksiyonu vermediklerini söylediler.

İki gün sonra kartlarımın elime ulaşacağı söylendi. (kartlarım İstanbul Ataşehir şubesindeymiş, Üsküdar bölgesine aktarılacakmış sadece). Temmuz'un ilk haftasından bu zamana kadar 20 günden fazladır İstanbul'un bir semtinden bir semtine kart gelmesini bekliyorum.

Burak 73 Okunma

Cevaplar

 • Burak 29 Temmuz 2013

  Bankamla görüştüm teşekkür ederim. Sayın yetkili, buraya da yazsaydınız ya 'kartları kaybettiğinizi'. Bu kadar sorumsuzluktan sonra gelip bana bankanızla görüşün demeniz çok manidar. Hala gelip özür bile dilemediniz. Ne kadar yasal hakkım varsa sonuna kadar kullanıp elimden ne geliyorsa yapacağım.

 • Kuryenet Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Merhaba Sayın Alakuş, Kartınız ile ilgili bankanız ile görüşmenizi rica ederiz. saygılar.

 • Kuryenet Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Merhaba Sayın Alakuş, Kartınız ile ilgili bankanız ile görüşmenizi rica ederiz. saygılar.

 • Burak 26 Temmuz 2013

  Sizden hala bir yanıt alabilmiş değilim. Daha doğrusu Yapı Kredi Bankası'na da sizi defalarca şikayet etmiş olmama rağmen bir sonuç alamadım. Hem siz KuryeNet firması için hem de Yapı Kredi Bankası için şikayet dilekçelerimi yazıp BİMEL'e ilettim.

 • Kuryenet Temsilcisi24 Temmuz 2013

  Merhaba Sayın Alakuş, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön