31 Ağustos 2013

Kuryenet 45 Günde Kredi Kartımın Teslim Edilmemesi!

Bir gün telefonla aranarak Garanti Bankası'ndan Fleksi kart sahibi oldum. Hesaplarıma girdiğimde limitim belirlenmiş, hesap kesim tarihim belirlenmiş ,buraya kadar her şey normal. Gel gelelim tam 45 gündür, Garanti Bankası müşteri şikayet hattını 5 kere aradığım halde ,kurye neti 10 kere aradığım halde ,50 tane bahane üreterek bir kredi kartını teslim edemediler. En son iş yerimde olmam için 26/08/2013 tarihinde tüm gün beni oturttular (işlerim ofis dışında) yine sonuç kocaman sıfır.

Müşteriyi sadece dinleyip tamam çözeceğiz diyorlar ama sonuç yine sıfır. Topu kurye bankaya ,banka kuryeye 45 gündür atıp duruyorlar,ama sorumluluğu kimse üstüne almıyor. Sanki o kartın asıl sahibi Garanti Bankası değil.

Pinar 99 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhaba Sayın YILDIRIM, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön