19 Mart 2013

Kuryenet 3. Şahıslara Teslimat!

Çalıştığım işyerim aldığı bir kararla maaş hesaplarımız denizbanka taşındı bununla beraber bu bankadan hesap açıldı istememe rağmen tarafıma kredi kartı düzenlenip gönderilmiş. işe geldiğimde kredi kartım tarafıma iletildi şikayet konusu olan şudur ki; adıma düzenlenen kradi kartı nasıl oluyorda 3. bir şahsa teslim edilebiliyor!

Teslimatı yapan çalışan kartın maaş kartı olduğunu belirtip teslim etmiş. ama ben maaş kartımı alalı 20 gün olmuştu... sağolsun kuryenet çağrı merkezindeki çalışan kayıt göremiyorum yardımcı olamam diyor. sıkıntı paylaşmak istiyorum dediğimde sizi aktarabileceğim kimse yok diyor.

Ömer 47 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi19 Mart 2013

    Merhaba Sayın Karadaşlı, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön