Kuryenet 17 Gün Oldu Hala Kart Yok Ortada!

Yiğit G. |

Benim anlamadığım şikayet olan dağıtım şirketleri seçiyorlar ve bunların hizmetine bakmıyorlar iş verenin suçu 3 gündür oyalıyorlar bu gün teslim edilecekti boş yere evde tuttular beni banka teslimatlarını şubeden alın gönderilen ürünü başka firmadan gönderin.

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  13:52

  SAYIN GEVREK,
  Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...

 • Yiğit G.
  12 Aralık
  23:43

  müşterihizmetlerinizle konuştum kartımın elime geç ulaşdı 3 sefer aradm iki gün bunlar yüzünden dışarı çıkamadım snra geldi kurye ne işime yarar işlerimi halledemedim

 • 05 Aralık
  14:15

  SAYIN GEVREK,  Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...