Kuryenet 15 Dakikalık Mesafeye Teslimat Yapamıyor!

Ayhan Ş. |

HSBC Bank'dan kredi kartı kullanım tarihi sona ermişti. Para çekme kartım olan kartımında süresi dolmuştu. Yenilerini istedim ama ne hikmetse 3 haftadır elime ulaşamadı. Ulaşması gereken yer Kuryenet Avcılar şubesi. Ben Beylikdüzü'nde oturuyorum. Yaklaşık 15 dakika mesafe.

Her seferinde aradığımda yarın dağıtıma çıkacak evde bekleyin diyorlar ama kaç yarın geçti. Anlamadığım acaba sebebi nedir? En son bu cuma günü aradılar gelecek dediler cumada gelmedi.

Bugün aradım gelmişler bulamamışlar diyolar. Artık nereye geldilerse dalga geçer gibi. Yok bugün dağıtıma çıkacak bekleyin yok şu zaman. Buradan Avcılar şubesindeki üstün performanslı arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum! Büyük bir başarıya imza atıyorlar!

Etiketler :

Geç Teslimat Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan Ş.
  20 Aralık
  10:10

  Bugun olmuş hala evrağım gelmedi.Her gun kuryeneti arıyorum.her gün randevu açıyolar. Ama gelende yok giden de.
  Telefondaki bayana 10 dan fazla oldu arıyorum diyorum. 2 kere aramış görünüyosunuz diyor.Şimdi telefon açtım o bölgeye dağıtım yok dediler.Avcılar bölgesine yani. Demekki başka avcılar evrağı bekliyolar.Sonra başka yerden telefon geldi bugun gelecekmiş evrağım. Bekliyoz bakalım hayırlısı....

 • 18 Aralık
  17:45

  Merhaba Sayın Şahin,


  Konu gönderiniz için ilgili acentemiz bilgilenrilmiştir. Tarafınızdn randevu alınacaktır.

  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri