Kuryenet 1,5 Ay Oldu Kartım Gelmedi!

Umut E. |

Kredi kartım 1,5 aydır Kuryenet'te. Çağrı merkezini her aradığımda başka masallar anlatıyorlar. Bu bankaları anlamıyorum başka firma yok mu çalışacak, PTT kargo ne güne duruyor da gidip bu lüzumsuz firmaya veriyorlar kartlarımızı.

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  10:59

  Sayın Eryiğit.
  Gönderiniz bankanız tarafından iletilen talimat doğrultusunda 06/06/2014 tarihinde şubenizden HAVVA KACMAZ'a teslim edilmiştir. Gönderinizi kendisinden alabilirsiniz. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız.
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Umut E.
  06 Haziran
  15:20

  Hiç bir şekilde çözüm alamadım.

 • 05 Haziran
  16:46

  Merhaba Sayın Eryiğit.
  Kartınızın teslimatı için bankanız tarafından tarafımıza verilen adresinize gerekli uğramalar sağlanmış fakat tarafınıza ulaşılamamıştır. Bankanızdan son gelen talimat ile kartınız Diyarbakır Şubeye teslimat sağlanması için yönlendirme sağlanacak en kısa süredeteslimatı sağlanacaktır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz
  Saygılarımızla…
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Haziran
  16:40

  Merhaba Sayın Eryiğit,

  Bankanıza iletmiş olduğunuz yeni/güncel adresiniz tarafımıza ulaşmıştır. Bankanızın bildirdiği adrese 09/06/2014 tarihinde gönderim yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, lütfen size uygun başka bir tarih belirleyerek, aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri