Kurumsal Gibi Görünüp Alakası Olmayan Mağaza Esse!

Meryem B. |

Esse İnegöl mağazasından bir arkadaşımız evimize bir adet teflon tencere hediye almış, evimizde fazladan tenceremiz mevcut olduğundan ertesi gün üzerinden 24 saat geçmeden tekrar mağazaya gittim ve ürünümü değiştirmek istediğimi ilettim, zaten hoş karşılanmadığım mağazada satıcı arkadaşımız fişini sordu haliyle hediye geldiği için için fiş vb. bir evrak yoktu maalesef, ürünün iade etmeyeceğimi üzerine gerekiyorsa para verip farklı bir ürün alacağımı iletsem de maalesef olumsuz bir sonuçla karşılaştım, halbuki bir gün öncesinin satışlarına baksalar ürünü göreceklerdi. Bu şikayetimi birkaç kez fabrikaya da ilettim ama bana dönüş yapacaklarını söylediler fakat henüz dönüş yapan bir firma olmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meryem B.
  13 Eylül
  09:38

  Sayın Esse

  Ucu açık bir mesaj bırakarak şikayet talebinizi gidermeye çalışıyorsunuz sanırım şikayetimle ilgili görüşmeyi kiminle yaptığınızı bilmek istiyorum, zira şahsımla ilgili herhangi bir geri dönüş ve detaylı bir bilgi almadım.

  Saygılarımla

  Meryem b.

 • 08 Eylül
  09:27

  Sayın Meryem B.

  Talebinizle ilgili 08 Eylül tarihinde görüşme sağlanmış ve detaylı bilgi verilmiştir.

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  Esse Müşteri Hizmetleri

 • Meryem B.
  07 Eylül
  00:24

  Ne 444 lü ne de 0850 numaralı telefonları çalışmıyor. Sadece 0212 346 ile başlayan bir numara aktif. Hizmet kalitesi gereği görüşmeler de kayıt altına alınmıyor. buradan da sonuç çıkmazsa bilmiyorum artık ne olur