20 Eylül 2013

Kurtoğlu Mobilya müşteriye Önem Vermiyor!

Kurtoğlu Mobilya'nın Ankara İstanbul yolu plazasından U*** beyden 1 adet mutfak masası satın aldım. Ürünümü 17/09/2013 günü teslim almak üzere plazadan ayrıldım ve teslimat günü geldi. Saat 10.00'da beni aradılar ürününüzü getireceğiz diye, bende evde olduğumu belirttim. 4 saat geçti gelen giden olmadı ve ben tekrar U*** beyi aradım ne oldu diye biz size dönüş yapacağız dedi dönmedi.

Üzerine 2 saat geçti tekrar aradım yine dönüş yapılacağı söylendi, yine aranmadı. Son kez aradığımda bir bayan çıktı, durumu anlattım. Sevkiyatımız gece 24.00'e kadar devam ediyor. Ürününüz gelecek ikide bir aramanıza gerek yok deyip telefonu kapattı. Ürün gelmedi, arayanda olmadı.

Gökhan 715 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan24 Eylül 2013

    KESİNLİKLE TERCİH ETMEM KİMSEYEDE TERCİH ETTİRMEM

  • Gökhan23 Eylül 2013

    KURTOĞLU MOBİLYADAN ALDIĞIM ÜRÜNÜ GEÇ GÖNDERMELERİ BİYANA ÜRÜN GELDİKTEN SONRA ÜRÜN HATALI ÇIKTI VE ÜRÜNÜ GERİ GNDERDİM. ÜRÜNÜN HATASIZ OLANINI ERTESİ GÜN TESLİM EDİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER FAKAT ÜZERİNDEN 4 GÜN GEÇTİ NE ARAYAN VAR NEDE GELEN BİR ÜRÜN BU FİRMA İÇİN NE KADAR BÜYÜK BİR SORUMSULUK VE ÇALIŞANLARININDA İLGİSİZLİĞİ TARTIŞILIR. BİR TÜKETİCİ OLARAK ASLA KURTOĞLU MOBİLYDAN BİR ÜRÜN ALMAM ALMAK İSTEYEN OLURSADA KESİNLİKLE ALMAYIN DERİM. BÖYLE BİR İLGİSİZ FİRMA OLMAZ HERŞEY MALI SATIP PARAYI ALANA KADAR ONDAN SONRASINDA HİÇ BİR MUHATTAP OLACAĞINIZ KİŞİ DE YOK ORTADA ÜRÜNDE YOK. YANİ VERDİĞİNİZ PARA BİR NEVİ ÇÖPE GİTMİŞ OLUYOR. BURDAN TÜM TÜKETİCİLERE DUYRULUR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön