20 Eylül 2016

Kuralkan Akü ve Sağdan Soldan Gelen Sesler...

Motorsikletimi Kuralkan güvencesinde diye reklamlardan tanıdığım için aldım. Ön soldan gelen iğrenç titreşim sesinden tutunda en ufak frende kayan arka lastikten devam edin, en son akü problemiyle karşı karşıya kaldım ve yaz bitti motorsikletimi adam gibi kullanmadım. En son bayramdan evvel konuştuğum yetkili servis aküyü bayramdan sonra takacağını söyledi. Ama az önce aradığımdan aküyü söküp getirin fabrikaya yollayacağız akü kontrol edildikten sonra yenisiyle kullanıcı hatası değilse değiştirilecek dedi. Zaten daha önce yazıştığım Kuralkan firması geçiştirme cevaplar verdi şimdi o mailim ve cevabını da buradan yayınlayacağım. Çok şikayetçiyim 11.350 liraya aldığım sıfır km motordan nefret ettim. Önüme gelen herkese bu motoru almamaları konusundan uyarmama, sosyal medyanın hepsinde paylaşmama ramak kaldı. Güya Kuralkan büyük firmaymış sattığı malın arkasında dururmuş hepsi hikaye.

Metin 5.533 Okunma

Cevaplar

  • Metin 27 Eylül 2016

    Yukarıda yazdığım o kadar şikayet varken cevabınız bu ise konuşulacak çokta bir şey yok demektir. Çünkü sorunlarımın çözümüyle ilgili uğraşılarımın sonuç vermemesi üzerine burada şikayet yayınlıyorum bana geçiştirme cevaplar veriyorsunuz. Sizin amacınız sorun gidermek değil sadece cevap vermiş olmak için cevap vermek. Zaten yetkili servisle ilgili şikayetlerimi yazmış olmama rağmen siz bana yetkili servise gidin yazıyorsunuz. Ne yazdığımı okuduğunuzu sanmıyorum. Mail yazdığımda da aynı şey olmuştu ben 5 tane şikayet yazdım siz kısaca 1-2 şikayetime cevap vermiştiniz. Siz müşterilerinizi ciddiye almıyorsunuz asıl sorun bu.

  • Kuralkan Temsilcisi23 Eylül 2016

    Sayın Metin Bey, Öncelikle hayırlı günler dileriz. İlettiğiniz konu ile ilgili yapılan kontrollerde tarafımıza yazılı olarak 31.08.2016 tarihinde başvurduğunuz ve tarafınıza yazılı olarak 01.09.2016 tarihinde detaylı bilgi verildiği tespit edilmiştir. Ayrıca aracınızda herhangi bir problem var ise tespit edilerek giderilmesi için aracınız ile birlikte yetkili servislerimize başvurmanız gerekmektedir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü KURALKAN MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön