18 Mart 2017

Kumtel'in Kurulum Sorunu (Ürüne Ek Kurulum İlave Ücreti + Yol Ücreti İsteniyor).

Bim 'den Kumtel marka Aspiratör aldım. Kurulum yapması için Kumtel servisini aradım. Müşteri temsilcisi 25 TL kurulum ücreti + yol parasıyla kurulumun servisleri tarafından yapılacağını eğer bu ücretleri kabul etmez kurulumunu kendimiz yaparsak ürünün garanti kapsamından çıkacağını belirtti. Şimdi soruyorum sizlere bu aspiratör dediğimiz cihazı elinde aleti olanlar için en fazla 10 dakika sürecek bir iş, yani anlayacağınız çoğumuz bu aspiratörü kurabiliriz. Kumtel firmasının insanları zorunlu ilave para ödetmeye yönelik yaptığını kabul etmiyorum. Bu durum satış aşamasında belirtilmiş olsaydı bu ürünü alacağımıza ücretsiz kurulum yapan daha kaliteli firmaların ürününe odaklanırdık. Eğer Kumtel ücretsiz kurulum yapmaz ise kendim başta olmak üzere tüm Kumtel ürünlerini iade edip, herkesinde iade etmesi için kamuoyu oluşturacağım.

İbrahim 10.408 Okunma

Cevaplar

  • Kumtel Temsilcisi08 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 56 85 / KUMTEL Çağrı Merkezimiz hafta içi 08:00-17:30 cumartesi 08:00-15:30 hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. KUMTEL A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 56 85

  • İbrahim20 Mart 2017

    Ankara'nın dışına doğru oturduğumuz için yol ücretinin de bir aspiratör parası kadar çıkacağı aşikar, bir de yeni moda yol ücreti mevzu çıktı, devletimizin ivedi olarak bu yetkili servis işleyişini bir düzene koymasi lazım. İyi yani her firma şehrin dışına yetkili servisini kursun müşterilerinden fazla fazla yol ücreti alsın. Ey firmalar akıllı olun akıllı burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti! İstediğiniz gibi at koşturamazsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön