24 Mart 2016

Kumtel Set Üstü Ocak Bir Türlü Düzgün Çalışmıyor

Kumtel set üstü ocak aldım hiç sorunu bitmedi. Aldığım ürün hem doğalgazla hem de tüple çalışabiliyordu. Yaşadığım yerde doğalgaz bulunmadığı için tüple çalışır duruma getirildi. Eve servis hizmeti olmadığı için evde ocağı deneyince 1 gözü çalışmıyordu gaz gelmiyordu. Diğer gözlerde sıkıntı yoktu daha sonraki günlerde ise kendiliğinden gaz kesilmesi oldu. Çakmak çakmıyor düğmeler yerinden fırlıyordu.

Dün itibariyle ocak artık kullanılamaz hale gelince gaz sıkıntısından dolayı servisi aradık eve hizmet yok getirin dediler. Gittiğimizde serviste "birsen ayvaz" isimli bir çalışan vardı. Sıkıntımızı anlattığımızda her gün aynı şey ben 7 TL için her gün müşteri dır dırı dinleyemem dedi. Saygısızca konuştu. Garantisi bitmeyen ocağı servise götürmüştüm. Ocağı aldılar teslim etmediler. Didim'deki servisten, bayandan ve ocağın düzgün ve özenli şekilde yapılmamasından şikayetçiyim.

Sevda 1.593 Okunma

Cevaplar

  • Sevda08 Temmuz 2017

    Hala aynı sorun devam ediyor. Ne arayan oldu ne de soran. 4 gözlü ocağın tek gözünü kullanıyorum. Artık hiçbir ürününüzü almıyorum kimseye de tavsiye etmiyorum. Kimsenin ilgilenmediğini de her yerde söylüyorum. Nasıl bir vicdandır sattıktan sonra çalışmayan bir ürünün parasını yiyebiliyorsunuz.

  • Kumtel Temsilcisi08 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 56 85 / KUMTEL Çağrı Merkezimiz hafta içi 08:00-17:30 cumartesi 08:00-15:30 hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. KUMTEL A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 56 85

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön