Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Kumtel Airfry Yapıştırıyor Asla Kullanılamıyor

profile
05 Nisan
1.763
Seda'nın Teşekkür Mesajı
“Arayıp iç hazneyi değiştiteceklerini bildirdiler teşekkür ederim”

Kumtel airfry aldığım günden beri ne yaparsam yapayım nasıl yaparsam yapayım yapıştırıyor bir ürünü içinden kazıya kazıya çıkarmak gerekiyor ve asla yenecek halde olmuyor öyle çıkarınca da bu ürün az yağlı kullanmak için yapılmış bırakın az yağı çok yağla bile yapışıyor kesinlikle çok kötü yıkamaktan bıktım temizlenmiyor bile o derece yapışıyor kesinlikle iadesini istiyorum yoksa yasal yollarla halledeceğim.

Kumtel Logo
05 Nisan 13:15
Seda
08 Nisan 17:23

Hiçbir şekilde iletişime geçen olmadı sorunum devam ediyor aldığım günden beri hiçbir işime yaramadı kesinlikle bir daha bu markaya ait ürün almam

Seda
10 Nisan 15:35

Arayıp iç hazneyi değiştiteceklerini bildirdiler teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Kumtel XXL Airfryer Arızaları

profile
3 hafta önce
300
"Firma tarafından arandım. Arızalı parçanın değişimini yapacaklarının taahhüdünü verdiler. Hızlı geri dönüş için teşekkür ederim"

Kumtel Airfryer Sepetinde Pas Dokunmatiği De Çalışmıyor

profile
4 hafta önce
957

624468860 sipariş numaralı Kumtel'in kendi sayfasından 2849 liraya, 14.05.2023 tarihinde almış olduğum Kumtel Yağsız Fritöz Airfryer. Sepetinde paslanma mevcut dokunmatik tuşları bozuk yenisi ile değişimini ya da para iademin yapılmasını istiyorum.:/

Kumtel Airfryer Sepetinde Pas Dokunmatiği De Çalışmıyor
Kumtel Airfryer Sepetinde Pas Dokunmatiği De Çalışmıyor
Kumtel Airfryer Sepetinde Pas Dokunmatiği De Çalışmıyor
+3
2 Yorum

Kumtel Ürün Bozulup Durması

profile
21 Temmuz
966

Kumtel Luxell olan 7.5 litrelik yağsız fritözünü aldım fakat ürün hatalı olarak geldi. Ürün ikinci kere tekrar bozuldu ve ürünün iadesini gerçekleştirmek istiyorum fakat ürünün kullanıcı hatası olduğunu savunup ürünü iadeye kabul etmiyorlar ve asla firma iletişime geçmiyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kumtel Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 47 dk 43 sn
Benzer Şikayet Yaz