24 Eylül 2013 #2026635

İlk Kullanımda Lekeler Oluşan Kumtel Ocak!

Geçen gün 20.09.2013 tarihinde Bursa'da Bim'den 149 TL ye Kumtel marka set üstü ocak aldım. Kullanmaya başladım ve üzerinden 24 saat bile geçmeden ilk yemek pişirmemizde ocağın üzerinde haritaya benzer şekiller belirdi. Muhtemelen ocak üzerine sıçrayan yemek suları veya dökülen süt nedeniyle temizliğin ardından lekeler çıktı ama izleri hiçbir şekilde çıkmadı.


Kullanma talimatına uygun hareket ettik ve patentli temizleyiciler kullandık. Kumtel gibi güven veren bir firmanın ürünü bizi hayal kırıklığına uğrattı. Ürünü Bim'e iade ettik, ama şuan ne alacağımıza karar veremiyoruz. Kumtel gibi bir ürün 24 saat geçmeden bu hale gelemez, gelmemeli.

Mustafa 1.350 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa11 Ekim 2013

  Teşekkür ederim.

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı11 Ekim 2013

  Kumtel bana ulaştı ve yardımcı oldu. Teşekkür ederim, müşteri memnuniyeti için ellerinden geleni yaptılar.

 • Kumtel Temsilcisi09 Ekim 2013

  Sayın Yetkili; müşterimizle iletişime geçilmiştir. SAYGILARIMIZLA KUMTEL&LÜXELL 444 56 85

 • Mustafa28 Eylül 2013

  Çözüm üretmekten ziyade akıl verip telefonu kapattılar. Israrla İNOX temizleyici kullanmamı söylediler ama nerede ve nasıl bulacağım dediğimde cevap veremediler.

 • Mustafa26 Eylül 2013

  Kumtel firması beni aradı ve şöyle cevap verildi; "Beyefendi ürünlerimizde inox ürünlere özel yüzey temizleyici kullanmalısınız" dendi ama kullanma klavuzunda bununla ilgili tek kelime dahi yok, kullanma klavuzunda yazan aynen şu," ürünlerimizin temizliğinde patentli temizleyiciler kullanın" biz de kullanılabilecek en kaliteli ürünü kullandık. tatmin edici bir cevap verilmediği gibi, "ürünümüzde bir hata yok" denerek görüşme sonlandırıldı.

 • Kumtel Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimiz Mustafa bey'e üründe inox temizleyici, temizlik ürünü kullanmaları gerektiği bilgisi verilmiştir.Ürünle ilgili bir sorun söz konusu değildir. SAYGILARIMIZLA KUMTEL&LÜXELL 444 56 85

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön