13 Ocak
Yorum Yap
#11437273

Kulis Mobilya'nın Türlü Türlü Yalanı Var!

9 Haziran 2018 tarihinde eşim Instagram üzerinden Kulis Mobilya'dan mobilya takımı, yemek odası takımı, TV ünitesi ve sehpalar olmak üzere alışveriş yaptı. M** A** adlı şahıs WhatsApp üzerinden bir sipariş formu doldurdu ve önden 10 bin TL ardından eşyaların iskeleti bitince bir 10 bin TL daha, geri kalan paranın da eşyaların tesliminde alınacağını belirterek 20 Temmuz'da eşyaların geleceğini belirtti. Ben de dediği şekilde verdiği hesap numarasına önden 10 bin, 10 bin olmak üzere 20 bin TL'yi eşim adına EFT yoluyla gönderdim. Ardından M** A** isimli şahıs eşimi arayarak işlerin hızlı tamamlanması için bir 5 bin TL daha istedi. Yine EFT yoluyla parayı yolladım. Bir hafta sonra aksesuarları bahane ederek ayrıca şu sıralar işlerinin biraz kötü olduğundan bahsederek eşimden bir 5 bin TL daha istedi. Problem çıkmasın, işler bir an evvel hallolsun diyerek yine parayı yolladım. Toplamda 30 bin TL parayı kendisine yollamış olduk.


Teslim tarihi gelip çattığında oyalamalar başladı. Biraz geç kaldık ancak bir gün internet üzerinden firmayı araştıralım dedik. Yine bizimkine benzer bir çok şikayetle karşılaştık. Durumu kendisine söylediğimizde yine türlü türlü yalanlarla kendisini aklamaya çalıştı. Olay şu; adam son derece beyefendi ve kibar konuşuyor. Aradığınızda yanıt veriyor ya da kendisi size dönüyor. Yine kendisine inanmak zorunda kalıyorsunuz. Yine aynı şekilde ha bugün ha yarın diyerek bir türlü eşyaları göndermedi. Aradan 7 ay geçti ve hala eşyalarımız gelmedi. Eşim şikayette bulundu ancak yine zor durumda olduğunu, kendisine 10 günlük süre tanırsak 05 Ocak 2019 tarihinde eşyaları tamamlayıp göndereceğini söyledi ve şikayeti sildirdi.


Yine her zaman ki gibi yalanlarına inandık. Ortada eşya filan yok. Bizim hem 30 bin lira paramız gitti hem de başımız ağrıdı. Ayrıca Instagram'da Eve Mimarlık/ mim_lena adıyla sayfası olan E**K** adlı bayanla ortak iş yapmaktadır. Biz adli süreci başlatıyoruz. Aşağıda ödeme belgelerimiz ve son konuşma kayıtlarından bir kısmı da yer almaktadır.

Osman Osman 3.747 Okunma 7 Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları