15 Mayıs 2013 #1799709

Kudret Göz Grubu Gerekli Tedaviyi Yapmadılar!

Babamın diyabetten dolayı göz damarlarında kanama olduğu zaman tanıdık vasıtasıyla bu hastaneye gittik, bize lazer yapılacağını ve iki göze tek günde olmayacağını iki gün gitmemizi söylediler. her seferinde daha kötü sonuç aldık, ne ost çekildiğinde nede anjioların sonuçlarını elimize verdiler.


Her gittiğimizde diğer hastanelerden çok daha yüksek meblalar ödedik, her seferinde 300 tl civarında ve muayene ücreti hariç. her iğne yapılacağında da yatış yapıp sonra çıkış yapıp birde oradan kazanıyorlar. sonra Kayseride bir prof. dr gittik ve iki lazer bir iğne sonrası gözleri rahatladı, çoğu damara atış dahi yapmamışlar.

Nagihan 1.719 Okunma

Cevaplar

  • Nagihan26 Kasım 2015

    Emin misiniz 1 kayıt olduğuna? Bizdeki girişler hala duruyor. Telefonla görüştüğümüz temsilciniz durumun vehametini çok iyi biliyor ve nedense işin içinden çıkamadı bir türlü. Bunu kendisi de kabul ediyor. Her neyse biz şükür babamın gözünü rahatlattık ya o da bize yetti.

  • Kudret Göz Grubu Temsilcisi18 Haziran 2014

    Sayın Hastamız, İlgi yazıda yer alan hasta ismine ait Ankara hastanemizde yalnızca 1 kayıt yer almakta, bu kayıt ise 2007 yılına ait olup sadece rutin bir muayeneyi içermektedir. Bu net olmayan nokta ile ilgili olarak hastamız geri dönüş yaparsa derinlemesine incelemeyi gerçekleştirebiliriz. Ayrıca hastamızı ücretsiz kontrol için hastanemize davet ediyoruz. İğne uygulaması ameliyathane ortamında gerçekleştirilmekte, hastalarımız ise 5 yıldızlı otel konforundaki odalarımızda bu süreci geçirmektedirler. Bu uygulama hastanemizin en üst düzeydeki hasta memnuniyeti anlayışının bir yansımasıdır. Hastalarımızı 5 yıldızlı otel konforundaki odalarımızda sağlık grubumuzun hastalarımıza verdiği değerin bir yansımasıdır. Mesajda aksettirildiği gibi yatış için bir ücret alınmamaktadır. Ödendiği belirtilen rakam işlemin ücretidir. Hastanemiz yatıştan herhangi bir ücret almamaktadır.Herhangi bir gelir elde etmemektedir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön