Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Küçükçekmece Belediyesi Rehabilitasyon Merkezi Hayvanları Ölüme Gönderiyor

Hülya
05 Nisan 2023 20:09
5.669

Sokakta düzenli beslediğim bir kedinin arka ayaklarının tutmamaya başladığını fark ettim. 28 Mart tarihinde kediyi alıp Küçükçekmece Belediyesi sokak hayvanları rehabilitasyon merkezine götürdüm. Kediyi teslim ettikten sonra neredeyse her gün aradım durumunu sordum. Hiçbir bilgi alamadım. Atlayıp yerine gidip sordum kesinlikle veterinerlerle görüşmek bilgi almak imkansız. Aradan tam 9 gün geçti ve kedi iyileşemeyecek ve kendisini engelli merkezimize aldık. Engelli olarak burada yaşayacak dendi. Nesi vardı neden iyileşemiyor dedim. Cevap yok. Veterinerle görüşmek istedim meşguller dendi. O sırada sahipli bir marka köpek lüks arabasıyla merkeze gelmişti ve veterinerler kendisini muayene etmekle meşguldü.

O anın saati bende kayıtlı kendi kameralarından da ispatlarım. Kediyi verin ben başka bir veterinere götüreceğim dedim. Eğer o kediyi buradan alırsanız bir daha asla merkezimizden destek alamazsınız gibi kanuna tamamen aykırı talihsiz bir açıklama yaptılar. Kediyi veremeyiz diye direttiler. Israr ettim. Panikle veteriner getirin kediye bakayım dedi. 10 gün sonunda kediye ilk defa bir veteriner baktı.

Bana kedinin burnu akıyordu antibiyotik yaptım ve kedinin hamile olduğunu fark ettim dedi. Daha bunu yeni mi fark ettiniz bile demeden kediyi alıp çıktım. Özel kliniğe götürdük. Kedinin ömür boyu engelli kalacak hiçbir şeyi yokmuş. Kalçası kırılmış tedavi olacak ve sıkıntı kalmayacak dedi veteriner. Bir de hamile falan değilmiş.

Bakan veteriner işini hiç bilmiyormuş dedi. Bu belediyenin vukuatları telef ettikleri hayvanlar saymakla bitmez. Bir kediyi daha ölüme gönderirlerken durdurdum. Ama binlercesi maalesef durdurulamadı. İşte Küçükçekmece Belediyesi gerçeği.

profile profile profile
4 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Küçükçekmece Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi Merkezine Giden Sağ Dönmüyor

Burak
24 Haziran 14:20
19

Küçükçekmece Belediyesi Hayvan Hakkına İhmalsizlik

Esra
18 Mart 20:22
399
Küçükçekmece Belediyesi Hayvan Hakkına İhmalsizlik
Küçükçekmece Belediyesi Hayvan Hakkına İhmalsizlik

Küçükçekmece Belediyesi Kısırlaştırılan Kedim 5. Günde Öldü

Sevil
06 Mart 17:28
58
Küçükçekmece Belediyesi Kısırlaştırılan Kedim 5. Günde Öldü

Küçükçekmece Belediyesi Sağlam Gitti Hasta Geldi

Hilal
09 Şubat 17:29
66
Küçükçekmece Belediyesi Sağlam Gitti Hasta Geldi

Küçükçekmece Belediyesinin Veteriner Hayvan Hastanesi

Sevgi
09 Ekim 2023 16:32
1.239
Benzer Şikayet Yaz