Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Küçükçekmece Belediyesi Kedilerin Ölmesine Neden Olan Engelli Seyyar Satıcı Bayan

Selimcan
07 Haziran 21:42
93

Adres (Feyzi Çakmak Mahallesi A**** K******** Sokak No:12). Bu sokaktaki esnaflar olarak gerçekten bıktık. O kadar şikayet ettiğimiz halde kimse ilgilenmiyor. Bu sene öldürdüğü üçüncü kedi oldu. Kedilerin üstüne su sıkarak korkmalarına ve yola koşmalarına neden oluyor, bu yüzden kedileri araba eziyor. Gerçekten bıktık. Ağzı çok bozuk, hayvan besletmiyor; besleyenlere öyle bir bağırıyor ki milleti bilerek kışkırtıp üstüne salıyor, hakaret ediyor. Hayatımızda gördüğümüz en büyük yalancı; çok güzel yalan söyler. Kesinlikle mal varlığının araştırılmasını istiyoruz. Annesi ve abisinin üzerine kayıtlı 9-10 tane dairesi olduğunu öğrendik. Engelliliğini kullanarak insanları mağdur ediyor. Kesinlikle bu kişinin bu bölgeden alınmasını istiyoruz. Madem seyyar satıcı izni var, başka bir bölgeye verin. Bana ne polis ne de zabıta bir şey yapabilir diyor, o kadar öz güvenli biri.

Gelişme
Gelişme

11 Haziran 10:13

Adres (Feyzi Çakmak Mahallesi ahmet Kocabıyık Sokak No:12). Bu sokaktaki esnaflar olarak gerçekten bıktık. O kadar şikayet ettiğimiz halde kimse ilgilenmiyor. Bu sene öldürdüğü üçüncü kedi oldu. Kedilerin üstüne su sıkarak korkmalarına ve yola koşmalarına neden oluyor, bu yüzden kedileri araba eziyor. Gerçekten bıktık. Ağzı çok bozuk, hayvan besletmiyor; besleyenlere öyle bir bağırıyor ki milleti bilerek kışkırtıp üstüne salıyor, hakaret ediyor. Hayatımızda gördüğümüz en büyük yalancı; çok güzel yalan söyler. Engelliliğini kullanarak insanları mağdur ediyor. Kesinlikle bu kişinin bu bölgeden alınmasını istiyoruz. Madem seyyar satıcı izni var, başka bir bölgeye verin. Bana ne polis ne de zabıta bir şey yapabilir diyor, o kadar öz güvenli biri. Gün içinde 14:30 17:00 saatleri arasında bu verdiğimiz adreste bilginize.

08 Haziran 08:12

Adres (Feyzi Çakmak Mahallesi ahmet Kocabıyık Sokak No:12). Bu sokaktaki esnaflar olarak gerçekten bıktık. O kadar şikayet ettiğimiz halde kimse ilgilenmiyor. Bu sene öldürdüğü üçüncü kedi oldu. Kedilerin üstüne su sıkarak korkmalarına ve yola koşmalarına neden oluyor, bu yüzden kedileri araba eziyor. Gerçekten bıktık. Ağzı çok bozuk, hayvan besletmiyor; besleyenlere öyle bir bağırıyor ki milleti bilerek kışkırtıp üstüne salıyor, hakaret ediyor. Hayatımızda gördüğümüz en büyük yalancı; çok güzel yalan söyler. Kesinlikle mal varlığının araştırılmasını istiyoruz. Annesi ve abisinin üzerine kayıtlı 9-10 tane dairesi olduğunu öğrendik. Engelliliğini kullanarak insanları mağdur ediyor. Kesinlikle bu kişinin bu bölgeden alınmasını istiyoruz. Madem seyyar satıcı izni var, başka bir bölgeye verin. Bana ne polis ne de zabıta bir şey yapabilir diyor, o kadar öz güvenli biri. Gün içinde 14:30 17:00 saatleri arasında bu verdiğimiz adreste bilginize.

08 Haziran 08:05

Adres (Feyzi Çakmak Mahallesi Ahmet Kocabıyık Sokak No:12). Bu sokaktaki esnaflar olarak gerçekten bıktık. O kadar şikayet ettiğimiz halde kimse ilgilenmiyor. Bu sene öldürdüğü üçüncü kedi oldu. Kedilerin üstüne su sıkarak korkmalarına ve yola koşmalarına neden oluyor, bu yüzden kedileri araba eziyor. Gerçekten bıktık. Ağzı çok bozuk, hayvan besletmiyor; besleyenlere öyle bir bağırıyor ki milleti bilerek kışkırtıp üstüne salıyor, hakaret ediyor. Hayatımızda gördüğümüz en büyük yalancı; çok güzel yalan söyler. Kesinlikle mal varlığının araştırılmasını istiyoruz. Annesi ve abisinin üzerine kayıtlı 9-10 tane dairesi olduğunu öğrendik. Engelliliğini kullanarak insanları mağdur ediyor. Kesinlikle bu kişinin bu bölgeden alınmasını istiyoruz. Madem seyyar satıcı izni var, başka bir bölgeye verin. Bana ne polis ne de zabıta bir şey yapabilir diyor, o kadar öz güvenli biri. Her gün 14:30 17:00 saatleri arasında verdiğimiz adreste bilginize.

Selimcan
07 Haziran 21:52

Gün içinde saat 14:30 17:00 hep orada kendileri bilginize

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Küçükçekmece Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi Merkezine Giden Sağ Dönmüyor

Burak
24 Haziran 14:20
19

Küçükçekmece Belediyesi Seyyar Esnaf Hakkında

Eren
05 Haziran 13:37
37

Küçükçekmece Belediyesi Ne Hayvanlara Ne De Parklarla İlgilenmiyor

Serhan
29 Mayıs 17:07
31
Küçükçekmece Belediyesi Ne Hayvanlara Ne De Parklarla İlgilenmiyor
Küçükçekmece Belediyesi Ne Hayvanlara Ne De Parklarla İlgilenmiyor
+1

Küçükçekmece Belediyesi Hayvan Hakkına İhmalsizlik

Esra
18 Mart 20:22
399
Küçükçekmece Belediyesi Hayvan Hakkına İhmalsizlik
Küçükçekmece Belediyesi Hayvan Hakkına İhmalsizlik

Küçükçekmece Belediyesi Sağlam Gitti Hasta Geldi

Hilal
09 Şubat 17:29
66
Küçükçekmece Belediyesi Sağlam Gitti Hasta Geldi
Benzer Şikayet Yaz