18 Kasım 2016
Yorum Yap
#6961569

küçük Dahiler Anaokulu Yüzündeki Çizikler!

Eylül itibariyle oğlumu Küçük Dahiler Anaokulu'na yazdırdım. Her hafta yüzünde tırnak izleriyle aldık. Sebebini sorduğumda bana "çok şükür oğlunuz sağ salim eve geliyor" şeklinde bir açıklama yapıldı.


Yüzündeki çizikler haftada 2-3 gün olmaya başlayınca ihmal mi var diye arayıp sorduğumda yine bana çocukların paylaşmayı bilmediği bunların normal olduğunu söylediler. "Peki çocuklar neden bir oyuncağı paylaşmadığın da başka bir şeye yönlendirmeye çalışıp müdahale etmiyorsunuz, kendi haline bırakıyorsunuz" dediğimde müdahale ettiklerini söylediler.


Oğlumu haftanın 3 günü kreşe göndermeye başladım. Buna rağmen yine aynı şey ısrarla olmaya devam etti. En son çizik tam gözünün alt tarafında 3 taneydi. Epey mücadele olmuş gibiydi. Oğluma ne olduğunu sordum, kesinlikle kreşte olmadığını serviste olmuş olabileceğini söylediler. Servisi aradım, onlar da serviste olmadığını söylediler.

Senem 3.344 Okunma

Cevaplar

  • Senem17 Kasım 2016

    Yani çocuğuma ne olduğunu ne servis ne de okul bilmiyor! Oğlumu okuldan almak istediğimi söyledim. 1 gün önce de parayı yatırmıştım. Senenin başında verdiğim yıllık kırtasiye masrafının kullanılanını ve bu ayki ücretini istedim. 1 gün gitmiş olmasına rağmen aylık ücreti de ödemiyorlar?

Ziyaretçi Yorumları