Kuba Motor Sürekli Arıza Çıkarıyor

Harun G. |

250cc xyz5a motorum var 2010 model. Motorda bitmek bilmeyen titreme sorunu var. 40 km hızı geçince motordan atacakmış gibi titriyor. 2.'si lastikler inanılmaz kötü orijinalleri değiştirmekte para istiyor baya. Bir diğer konu ise ön taraftaki kablolar dışarıya kadar çıkmış en ufak bir su darbesinde motor çalışmıyor. Her yerde servisleri yok hiçbir bakımcı da anlamadığından yapamıyor nereye götürsem farklı şeyler söylüyor lütfen yardım edin.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  10:36

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinize istinaden gerçekleştirdiğimiz incelemeler sonucu, tarafınıza sistemde kayıtlı olan iletişim bilgilerinizden ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanmak istenmiş ancak sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tüm aramalarımıza rağmen ne yazık ki görüşme sağlanamamıştır.

  Sorunlarınızla ilgili bizlere +90 342 357 06 66 numaralı destek hattımızdan ulaşabileceğiniz gibi Resmi Web Sitemiz ve Resmi Facebook sayfamızdan da bizlere 7/24 ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

  Facebook sayfamız için; https://www.facebook.com/kubamotor
  Websitemiz için; http://www.kubamotor.com

  Sevgi ve Saygılarımızla;
  KUBA MOTOR.

 • Harun G.
  16 Mart
  11:28

  Motorum hala düzelmedi hiç bir motor tamircisi uğraşmıyor motorumla önerilen çözümlerde işe yaramadı motor elimde kaldı şuanda üstelik çalışmıyor...