Kuaför Ayten Velioğlu ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kuaför Ayten Velioğlu'nda Fiyat Sorunu!

4.669görüntüleme
Büşra
Büşra 28 Haziran 2019 12:09

Kardeşim dış çekim için bu kuaförden randevu aldı randevu alırken dış çekim olduğunu söyledi. Fiyat olarak 170 TL'dendi. Kuaföre gittiğinde randevu saatinden geç başlandı ve makyaja başlandığında makyöz fiyat i sordu ve kardeşim 170 TL söylemiştiniz telefonda dedi.

170 TL'yi yanlış anladığımızı o fiyata orada hiçbir hizmet veremeyeceklerini söyleyerek kovdular. O sırada kan ter içinde kalmış bir şekilde a-- V*-*'nun eşi mayın içeri dalarak kardeşime diklendi. Çık git başka kuaföre dendi ki çekime yarım saat kalmıştı sadece nasıl gidebilirdi başka yere hiçbir şekilde uzlaşmaya gelmediler sadece söyledikleri şey 600 lira oldu. O sırada kardeşimin eşi geldi tek başına çil yavrusu 10-15 kişi toplandılar.

Büşra
Büşra27 Haziran 2019 18:08

Yerden tuğla alındı kardeşimin eşine vurulması için, sandalye aldılar herhalde kafasında patlatacaklardı. Sonra zaten polisler geldi davacı ve şikayetçi olduk. Maddi ve manevi olarak kayıp yaşadık mağdur olduk. Bunu gören, okuyanlar bu yaşadığımızı göze alarak karar versinler o kuaföre gitmeye.

1 Yorum

Ayten
Ayten18 Temmuz 2019 09:06
 

Berna hanım olaylarla ilgili yalan beyanlarınız mahkemede delil olarak kullanılacaktır bize ve firmemıza bilerel kasti yapmış olduğunuz saldırı yargı sürecine girecektir. Sevgiler.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler