05 Şubat 2014 #2277103

Ks-Games.com Kayıp Parça Talebim 1 Aydır Cevaplanmıyor!

27.12.13 tarihinden itibaren KS Games internet sitesinden, puzzle kayıp parçaları için talepte bulunmaya çalıştım. Ancak internet siteleri sürekli hata vermekteydi. 02.01.14 tarihinde internet sitelerinden aldığım telefon numarasından kendilerine ulaştım. Mail ile [email protected] a kayıp parçalarımı bildirebileceğimi ve maksimum 2 hafta içerisinde bedelsiz gönderim yapabileceklerini belirttiler.


Detaylı adres, telefon,e-mail ve eksik parça koordinatları ile bulunduğu bölgeleri belirten fotoğrafları da ekleyerek bildirimde bulundum. 03.02.14 tarihinde tekrar hatırlatma maili atıp bana ulaşmalarını istedim.


Halen herhangi bir geri dönüş alamadım.

Gökçin 447 Okunma

Cevaplar

  • Gökçin19 Şubat 2014

    Piyasada ve internet sitelerinde halen satılmakta olan puzzle için fason satışları olduğu ve parça desteği veremediklerini ayrıca stoklarında bulunmadığı için aynısından dahi gönderemeyeceklerini belirttiler. Halen sitelerinde bu puzzle satışta gözüküyor. Hatta online sipariş verilebiliyor. Yeni puzzle gönderebileceklerini söylediler talebimi iletmme rağmen halen cevap alamadım. süreç 2 ayı buluyor!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön