Kron Bisiklet  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Kron Bisiklet Yamalı İç Lastik

1.775görüntüleme
Erkan
Erkan 08 Ekim 2020 14:15

Kron bayii Uslu ticaretten faturalı internet üzerinden Kron xc150 bisiklet aldım, tokat Erbaa da Kron servisi Bilim bisiklete kutulu şekilde bıraktım açıp baktık, bir sorun görünmüyordu 2-3 saat sonra gelip alabilirsiniz dendi ben de dediği saatte bisikleti almaya gittim. 1-2 gün sonra bisikletin ön tekerinin havası azalmıştı gittim söylediğimde “o şamyel değişti mi kısa sibop” dedi diğer usta! Ben de siz kurdunuz sürmedim ki değişsin dedim! Eğer böyle geldiyse kayıt tutsaydınız dedim, ama oralı olunmadı. 

Sonra yine birkaç kere havası azalınca servis bunda patlak yok abi deyip hava vurup gönderdi. En son başka Kron servisine götürdüm bu patlak mı diye lastiği söktüğünde lastikte yama olduğunu gördük. Ben ilk defa lastiği söktürdüğümden şok oldum! Servis kabul etmedi, satan bizde olmaz dedi Kron fabrikasını aradım, fabrikadan böyle bir şeyin mümkün olamayacağını belirtti! Mantık olarak ben sıfır bisiklete yama yaptırmayacağıma ve kısa Siboplu şamyel ile değişim yapmayacağıma göre bunu kim yaptı bilemiyoruz! Ama ben son tüketici olarak kandırıldım ve bu sonuçta bayi de olsa servis de olsa fabrika da olda ben Kron Bisiklet i bilirim. Beni mağdur ettiler. 20-30 Tl lik ürün için ben bir şey kaybetmem.

Kron Bisiklet Logo
Kron Bisiklet08 Ekim 2020 18:23

Merhaba, Fabrikamızdan çıkan, bisiklet üzerine takılı dahili ve harici tüm ürünlerin hepsi sıfır olup, ayıplı mal olduğu takdirde fabrikadaki kontrollerden sonra yerine sıfırı takılarak sevkiyatları gerçekleştirilir. Tamir, onarım vs. kesinlikle yapılmaz. Fabrikamızdan yamalı diye tabir edilen lastiğin çıkması söz konusu bile olamaz. Şikayetinize istinaden ilgili bayiilerle alakalı gerekli incelemeyi başlatacağımızdan şüpheniz olmasın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kron Bisiklet Logo
Kron Bisiklet08 Ekim 2020 18:25

Ayrıca görselde gözüken iç lastiklerden fabrikamızda kullanılmamaktadır. Kullandığımız iç lastiklerde mavi, kırmızı vs. herhangi bir renk veya desen bulunmamaktadır.

Erkan
Erkan08 Ekim 2020 18:41

Evet maalesef ki bana bu iç lastikle geldi fabrikadan bana gelene kadar: fabrika-bayii ve servis den geçti. Sonuçta bu lastiği ben değiştirmiş olsam burada bunu sorgulamazdım-uğraşmazdım. Umarım çözümleyebilirsiniz sonuçta müşteri olarak ben mağduriyet yaşadım

Erkan
Erkan15 Ekim 2020 10:30

Kron bisiklet gerekli incelemeyi yaptı mı acaba bayi ve servisle ilgili? Bana dönüş yapan maalesef olmadı!.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler