Kron Bisiklet Xc150 Bisiklet Arızası 3 Günlük

Yavuz Yavuz23 Eylül 02:04

1 hafta önce oğluma Ankara Dışkapı'dan 20202 Kron XC150 model bisiklet aldım. 3 gün sonra ön Zozo marka kilitlemeli maşa kilitli kaldı. Açılmıyor. Hemen bayiye geri götürdüm. Bayi sağ olsun ilgilendi. Fabrikasından yeni maşa isteyeceklerini sorunu halledeceklerini söylediler. Maşa gelince haber vereceklerini söyledi. Dün bayiden aradılar, fabrikanın, bisiklet ön maşa takımını muhtemelen İstanbul a geri istediğini, (bisikletin inceleneceğini ya da tamir edileceğini) söylediler. Benim anlamadığım ürünü sattırdığın bayiine güvenmiyorsun madem, niye bayilik veriyorsun. Bisikleti tamir için geri vereceğim Allah bilir ne zaman geri gelecek bana. Allah bilir bisikletin alimünyum kadro, vites takımı, fren takımı v. S hassas parçalarının başına ne gelecek bilmiyorum. Sonuçta kurulu ve korumasız kutusuz bisiklet kargoda git gel ne hale gelecek. 3 günlük Zozo marka maşaya sahip bisiklet bu hale geliyorsa sonunu düşünemiyorum. Acilen bisikletimin tamirini değil aynısı ile 1 e 1 değişimini istiyorum.

Gelişme :

3 hafta önce

O km Kron XC150 bisiklet aldım. İlk gün maşa amortisör kilitlendi. Durumu ilettim. Garanti biriminden aradılar, bisikletin maşasının İstanbul a gönderilmesi gerektiği söylendi. Tamir edilecekmiş. Bisiklet söküldü, İstanbul fabrikaya gönderildi. Fakat gitmeden uyarmıştım 0 km bisiklet tamire giderse kargoda çizilir diye. 1 hafta sonra tamir edilmiş geldi. Bisiklet maşası 3 4 yerinden çizilmiş. O km bisiklet al, kullanmadan amortisör bozulsun, tamire gitsin, 3 4 yerinden çizilsin. Kendime kızıyorum. Onların suçu yok. Git bildiğin marka, malının arkasında duran firmadan al. Ne işin var Kron marka falan bisikletle. Bir daha mı asla... Size de tavsiyem Kron dan uzak durun. Şekline rengine Alman malıymış gibi konulan ismine kanmayın

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yavuz 3 hafta önce

Garanti biriminden aradılar, bisikletin maşasının İstanbul a gönderilmesi gerektiği söylendi. Tamir edilecekmiş. Bisiklet söküldü, İstanbul fabrikaya gönderildi. Fakat gitmeden uyarmıştım 0 km bisiklet tamire giderse kargoda çizilir diye. 1 hafta sonra tamir edilmiş geldi. Bisiklet maşası 3 4 yerinden çizilmiş. O km bisiklet al, kullanmadan amortisör bozulsun, tamire gitsin, 3 4 yerinden çizilsin. Kendime kızıyorum. Onların suçu yok. Git bildiğin marka, malının arkasında duran firmadan al. Ne işin var Kron marka falan bisikletle. Bir daha mı asla... Size de tavsiyem Kron dan uzak durun. Şekline rengine Alman malıymış gibi konulan ismine kanmayın.

Kron Bisiklet Logo Kron Bisiklet 23 Eylül 08:33

Merhaba, Garanti birimimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler