Kron Bisiklet Sele Yamulması, Süspansiyon Çalışmaması Vites Sorunu!

Halil Halil08 Mayıs 10:54

Bunu yazmadan önce Konya'da oturuyorum yaklaşık 2 ay önce 28 Kron 5.0 m. Disk Fren Şehir Bisikleti aldım ,almaz olsaydım bisikleti aldığım gün sorun başladı ilk süspansiyon taş gibi çalışmıyordu, üçüncü gün vites sorunu vites atmıyor atsa da ses geliyor çat çat diye 5'inci gün dedik bayisinde yaptıralım adam 160 TL istedi verdik ama bir şey biliyordum adam bisikleti tamir etmiyor bozuyordu ama emin değildim.

Şimdi eminim artık bisikleti 20 kere sürdüm çünkü dayanmıyor lastik patlamıştı o olabilir diken girdi ama sekizinci gün oldu ilginç olan lastiği yaptık şişirince iki kere pompaya bastım ve gümledi neyse yaptık bisiklet 1000 TL ama şu ana kadar zararım 200 TL birinci haftanın sonuna geldik yazıklar olsun size o Konya bayinde ki adama bisiklet en düştüm ama şunu diyeyim önceden bozuk olan bisikleti yaptım dedi yapmadı ama bir şey demedim ,bir bildiği vardır dedim. neyse kaza yaptım kaldırımdan düştüm arka vites arıtıcı   yamuldu yine götürdük bakın bisiklete vites hariç bir şey için götürmedik adam kafasına göre freni sökmüş yayını durun burası komik serçe parmağı kadar yaya işçilik artı 100 TL istedi neyse vermedik arka vites için 80 TL verdik  kötü bir bisiklet aldım,yani kronun böyle bir kötü olacağını bilmedim şunu diyebilirim bize bozuk bisikleti verdiler .

Bu arada biz Konya 'dayız bayide Konya'da ve bunu bile bile kargoya veriyor olabilir dediniz değil mi ilginç olan o . bisiklet kutusunun üstünde kocaman bisikleti montaj ücretsizdir eğer biz salak gibi tamam  deseydik bizi yiyecekti bir de 120 TL istedi , neyse biz oradan aldık bir daha o bayiye gitmedik ve o serçe parmağı kadar yaya farklı bir yerde zinciri falan 10 TL'ye yaptırdık evet gene aynı ama eskisi gibi kötü değil aslında burada yazmadığım sorunları yazıyım siz 1 aya sığdırın koltuk kopması ve o koltuğun içine yapıştırıcı yapmış o zaman anladım bozuk bisiklet verdiklerini fren sorunları ve yine süspansiyon sorunları sizi şikayet edeyim çünkü 2 ay geçti ve ben bu bisiklete hiç mutlu binemedim.

Bu zamana kadar bisiklete harcadığım para 630 TL yani keşke almasaydım eğer bu bisikleti alırsanız sevinirim. bana lütfen adam akılı bisiklet verin ya yeter arkadaş bu zaman kadar çok bisiklet kullandım bunun gibisini görmedin ,S** alacaktım ama bütçe buna yetti .Kron isterseniz bir mesaj attın fatura belge var eğer ilgilenirseniz atacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kron Bisiklet Logo Kron Bisiklet 08 Mayıs 11:44

Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaşmıştır. Gelişmeler için sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] ve 4446810 iletişim kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler