Kron Bisiklet Kalitesiz Hizmet Ve Ayıplı Mal Satmak!

Yusuf Yusuf23 Haziran 21:20

TX450 Model bisiklet aldım. Yetkili bayisinden Sakarya güven bisikletten bisikletin masasında sıkıntı çıktı vitesin monte edildiği vida deliği yalama olarak verildiği için şu an hiç kullanılmamış sıfır km bisiklet masa değişmesi gerek ve kimse ilgilenmiyor.

 Ayrıca bisikletin fren tertibatı kesinlikle ilk günden beri arızalı ve düzeltilmesi gerekli fakat ne bayii ne de bayi ye yetki veren Kron Bisiklet kimseye derdimizi anlatamıyoruz. 

Bayi tamamen agresif ve hiçbir şekilde müşterilerle bağırmaktan başa bir şey yapmıyor. Sanki ben bisikleti bedava almışım gibi tavırlar sergiliyor ayrıca Kron merkezin  internet sitesinde belirtilen 4446810 numara hiçbir zaman ulaşılacak bir muhatap bulamıyorsunuz ve ve gönderdiğim maillere şikayetlerime sadece otomatik mail cevap veriyor ama kimseden geri dönüş yapılmıyor.

Ürünleri çok kalitesiz ve kullanılan  ekipmanlar hepsi arızalı. Ayrıca garanti yok. Muhatap yok. 

Cevaplar

Kron Bisiklet Logo Kron Bisiklet 24 Haziran 08:21

Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaşmıştır. Gelişmeler için sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] ve 4446810 iletişim kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler