28 Aralık 2013
Yorum Yap
#2198667

Société Générale Grup Personelinin Hatasını Bana Yansıtıyor!

21.12.13 son ödeme tarihli kredimi, hafta sonuna denk gelmesinden dolayı 23.12.13 tarihinde Société Générale'nin müşteri hizmetlerini arayarak, internet bankacılığından bana aynen tarif ettiği gibi hesaba havale olarak gerçekleştirdim. Karşımdaki bayan bana;
- Şu an işleminizi gerçekleştirdim dedi.


Bu gün yani 27.12.13 tarihinde bana 6 gün gecikmeden dolayı faiziyle birlikte ödeme yapmam gerektiğini bildiren bir mesaj geliyor.


Müşteri temsilcisini aradığımda hatalı ödeme diyor ve sadece dekontu faks atarsanız yardımcı olabilirim diyor gerçekten çok yeterli bir banka, personelinizin hatasının hemen giderilmesini ve haksız yere yansıtılan faizin kaldırılıp ödememin gerçekleşmesi rica ederim.

Ali Ali 1.659 Okunma

Cevaplar

  • Ali28 Ocak 2015

    Borç falan bulup bu firmadan kurtuldum bu şikayeti okuyan varsa aman Modalife Mobilya vs. Firmalarla bilmeden bu firma üzerinden kredi falan almayın bu kadar laşka yetersiz gereksiz bir banka ile çalışmadım aman deyim bulaşmayın çok sıkıntı çekersiniz.

  • Ali14 Mart 2014

    Görüldüğü üzere şikayetlere dahi cevap vermeyen, acayip yetersiz bir banka keşke üst yöneticileri böyle bir şube acarak isimlerini hiç kirletmeselerdi.

Ziyaretçi Yorumları