Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

KYK Kurum İle Bağlantı Sağlanamıyor Hatası

13.796
Sinem
Sinem 01 Ocak 2022 18:58

KYK ödemesi yapacağım 2 gündür kurum ile bağlantı sağlanamıyor hatası veriyor. Defalarca denedim aynı hatayı veriyor. Faiz işleniyor ne yapmam gerekiyor? Ödeme yapmam gerekiyor yoksa ekstra ücret artıyor. Sürekli deniyorum aynı hata. Çözülmesini rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
5.183
03 Ocak

Kredi ve Yurtlar Kurumu Kredi Geri Ödemesi Hatası Ve İşleyen Haksız Faiz

3 gündür KYK Kredi Ödememi gerçekleştiremiyorum. "Kurum Tanımlanmayan Hata" uyarısı veriyor. Her türlü tarayıcıdan denedim aynı hatayı veriyor. Ayrıca günlük faiz işliyor. Sistemsel bir hatanın bedelini neden ben ödemek zorunda kalıyorum? Acilen durumun düzeltilmesini ve işlenen gecikme bedellerinin...

profile
391
02 Ocak

KYK Kredi Taksiti Ödeme Hatası Kurum Bağlantı Sorunu

KYK borcu taksitimi ödemek istiyorum internet üzerinden lakin sürekli kurum bağlantı hatası veriyor ve ödeyemiyorum ve habire faiz isliyor yardim istiyorum ve ben bu sorun yüzünden sürekli faiz ödemek zorunda mıyım sürekli oluyor bu hata çünkü acil yardim talep ediyorum

profile
1.832
29 Kasım 2022

KYK Borç Taksiti Ödeme Sorunu

KYK borcumu öderken, hata alıyorum. Hatanın içeriği ise: "bu kurum için bu kanaldan tahsilat yapılamaz" kaç haftadır ödemeye çalışıyorum. Fakat ödeme sayfasında hata veriyor. Faiz ödemek istemiyorum. Düzenli bir şekilde ödeme yapıyordum. Bir an önce çözülebilir mi bu sorun artık?

  • profile
1 Destekçi
profile
748
27 Kasım 2022

KYK Kredi Borcu Ödeyememe

KYK Borç Taksiti Ödeme Her ay ödediğim şekilde KYK borç taksitimi ödemeye çalıştığımda defalarca denememe rağmen "bu kurum için bu kanaldan tahsilat yapılamaz" şeklinde hata veriyor ve ödemeyi gerçekleştiremiyorum. Son 3 haftadır durum böyle. Ne yapmam gerekiyor, bilgilendirirseniz sevinirim.

profile
3.892
27 Kasım 2022

KYK Ödeme Yapamıyoruz Sistem Hata Veriyor

Ziraat'ten internet bankacılığından her yerden denedim bir ay oldu neredeyse KYK ödemesi yapamıyorum! Sürekli hata veriyor acil bir çözüm getirin çoğu insan aynı problemi yaşıyor. Ödemek istiyoruz ödeyemiyoruz bir de üstüne faiz koyuyorsunuz. Lütfen düzgün bir sistem kurun!

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .