Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

KYK Kredi Ödemesi Yatmadı

profile
13 Nisan
230

KYK. Kredi ödemem yatırılmadı. Normalde ayın 8. de yatması gerekirken, ayın 13'üne gelindi ve hala kredim ® yatmadı. Acil olarak bu sorunun giderilmesini istiyorum. Yetkili kişilerin bu sorunu hemen çözmesini talep ediyorum. Bursum da kesildi, acaba genel bir gecikme sıkıntısı mı var? Acil olarak bu durum düzeltilmeli.

Benzer Şikayetler

KYK Kredi Bursu Hala Yatmadı

profile
08 Temmuz
181

13.07.2023 tarihinde yatması gereken KYK kredi bursum hala yatmadı. Normalde her gece 1'de yatardı. Ben bu konunun en kısa zaman içerisinde halledilmesini istiyorum. Şu ana kadar bekledim belki yatar diye ama hâlâ haber yok. İlgilenilsin lütfen!

KYK Öğrenim Kredim Yatmadı

profile
10 Mayıs
41

Merhaba, KYK öğrenim kredi bursum 06.04.2023 ve 06.05.2023 tarihlerinde yatmadı. Yardımcı olabilir misiniz lütfen? İki aydır öğrenim kredisi alamıyorum. Acil olarak paraya ihtiyacım var. İlk ay yatmadığı zaman sebebini anlayamamıştım ama ikinci ay da yatmayınca ne yapacağımı bilemedim.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Bırakın Uykumu Alayım!

profile
10 Nisan
188

Ayın onunda gece dakikasında yatması gereken burs param bugün hala yatmadı. Normalde şu an yatmış olması gereken kredim de henüz hesabıma geçmedi. Bilgilendirme yapılmaması da cabası. Lütfen bu konuda bir açıklama yapın ve durumu bir an önce düzeltin.

09 Nisan 2023 KYK Bursu

profile
09 Nisan
664

09 Nisan 2023 KYK kredim yatmadı, her ay düzenli ödeniyordu hesabıma girdim baktım yatmamış. Öğrencilerden ne istiyorlar anlamış değilim. Sayfada ki yorumları okudum arayan arkadaşlar da varmış öğrencilik durumu pasif diyorlarmış şaşırdık mı hayır bir şeyler buluyorlar yatırmamak için

1 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz