Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdurrahman sonucu yetersiz buldu

KYK Kredi Borcu Ödeyememe

748
Abdurrahman
Abdurrahman 27 Kasım 2022 12:17

KYK Borç Taksiti Ödeme

Her ay ödediğim şekilde KYK borç taksitimi ödemeye çalıştığımda defalarca denememe rağmen "bu kurum için bu kanaldan tahsilat yapılamaz" şeklinde hata veriyor ve ödemeyi gerçekleştiremiyorum.

Son 3 haftadır durum böyle. Ne yapmam gerekiyor, bilgilendirirseniz sevinirim.

Benzer Şikayetler

profile
1.786
26 Aralık 2022

KYK Borcu Nedeniyle E Haciz

KYK'ya olan borcum nedeniyle tebligat gönderilmeden 4 banka hesabıma da bloke konmuş. Bir muhatap yok bu kış vakti ne yapacağız illaki paralarımızın hepsi çekip dolar alıp yastık altına mı koyalım. Bu durumun ivedilikle çözülmesini hesaplarımdaki blokelerin kaldırılmasını istiyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
138
02 Aralık 2022

KYK Wi-Fi Kullanıcı Aktif Değil Hatası

KYK Wi-Fi bağlanırken kullanıcı aktif değil hatası veriyor neredeyse 2-3 haftadır böyle kotam yenilenmesine rağmen hala giremiyorum. İnternete bağlanmam da gerekiyor. Sorunu bulmuşta değilim en son çare buraya yazabildim lütfen en kısa sürede düzeltilsin.

profile
18.454
13 Ekim 2022

KYK Borcu Faiz Silinmesi

KYK borçlarının faizi silineceği açıklandıktan sonra e devlet üzerinden takip ediyorum sistem hatası nedeniyle giremiyorum. Vergi dairesine girdiğimde faiziyle birlikte duruyor. Bununla ilgili ne yapmam gerekiyor. Belli bir süresi var mı sonra tekrardan faiz üstüne eklenmesinden korkuyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
880
05 Ekim 2022

Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Başvurusunda Sistemsel Hata Var

Merhaba, ben bir yüksek lisans öğrencisiyim. Yurt başvurusunda "özel durum bilgileri" adımında sistemsel bir hatadan ötürü sorun yaşıyorum. Şöyle ki benim annem ve babam yaşamıyor ve 31 yaşındayım. 25 yaşımı aştığım için yurt başvurusunda özel durum şartını sağlamıyorum fakat başvuru sistemi, özel ...

Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Başvurusunda Sistemsel Hata Var
profile
512
26 Eylül 2022

KYK İnternet Bağlantı Sorunu

KYK internete bağlandığında birçok yerde hata veriyor. Bağlanmıyor. Sosyal medya üzerinden arama yapılamıyor. Birçok siteye girişte de gizlilik sorunu veriyor. Bunun için sertifika indirmeye çalıştım fakat sertifikayı da kaldırmışlar sanırım telefonuma indiremedim. Wi-Fi araması yapabilmek ya da doğ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .