Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

KYK Depozito Ücretimi Yatırmadılar

3.303
Yağmur
Yağmur 11 Temmuz 2022 08:45

Akşehir KYK kız yurdunda kalıyordum 1 ay önce çıkış yaptım benden 513 TL depozito parası aldılar aradan 1 buçuk ay geçti hala yatırmadılar. İbanımı bütün bilgilerimi vermeme rağmen aradığımda telefonlar açılmadı paramın hemen yatırılmasını istiyorum. İbanıma insanları mağdur etmeyin artık.

Benzer Şikayetler

profile
2.555
30 Eylül 2022

PC 'den KYK Wi-Fi 'sine Bağlanamıyorum

PC 'den wi-fi'ye bağlanamıyorum. Yönlendirme sayfası çıkmıyor, telefondan çıkış yapmama rağmen PC' den yönlendirme ekranına giriş yapamıyorum hiçbir şey çıkmıyor internet yok yazıyor açılmıyor.

profile
1.066
1 hafta önce

KYK Öğrenim Kredisi Faizlerini

KYK borcum maliye geçtiği için faizi silinmedi şu an gecikme faizi uygulanıyor. Sözde faizler silinmişti. Maliye gidince bize herhangi bir yazı gelmedi deniliyor. Bunun için ne yapmam gerekiyor. Yeni çıkan borç yapılandırmanın bu konuda ne gibi avantajları var acaba.

profile
320
3 hafta önce

KYK Yurdu 12 Günlük Ücretin Depozitodan Kesilmesi

KYK yurtlarının deprem sebebiyle depremzedelerin kalmasından dolayı 12 şubatta yurttan kaydımı sildirdim. Fakat 01-20 Şubat arasında hiçbir öğrenciden yurt ücreti alınmayacak denilmesine rağmen ben 12 şubatta çıkışım oldu. 1093₺ depozito ücretinden 12 günlük ücret 180₺ kesilmiş ve IBAN hesabıma 913₺...

profile
1.218
21 Şubat

KYK Depozito İadesi Yapılmadı

Depozitoyu isterken İstiyorlar zamanında yatırılmayınca olay çıkıyor ama gelin görün ki iadesinin yapılacağı zaman söyledikleri tarihte yatırmıyorlar. İnsanları mağdur etmekte üstlerine yok gerçekten. Kaydımı sildirdim hala yatırmadılar. En kısa zamanda yatırılmasını rica ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .