Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

KYK Depozito Ücret İadesi Yapılmıyor

517
İlke
İlke 14 Kasım 2022 14:07

31 ekimde Gümüşhane gümüşyurt kız KYK yurdundan kaydımı sildirdim. 2 haftadır depozito ücret iadem yatmıyor yurda giriş yaparken aksam saat 5e kadar ödeme yapılmadığı takdirde yurtta kalamazsınız denmişti. Bu kadar titizseniz ücret iademizi neden zamanında yapmıyorsunuz. Gümüşhane il müdürlüğünü arıyorum hiçbir şekilde telefonu açmıyorlar. Yardımcı olmanızı bekliyorum.

Benzer Şikayetler

profile
2.221
20 Aralık 2022

KYK Depozito Ödemesi

KYK kaydımı sildirdim ancak hâlâ depozito ücreti bana geri ödenmedi öğrenciyiz paraya ihtiyacımız var tamda yıl sonu depozito ücretinin en kısa zamanda ödenmesini istiyorum biz yurt parasını geciktirmiyoruz bir ay oldu neredeyse İzmir cihannüma kız yurdu

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum
profile
1.801
17 Kasım 2022

KYK Depozito İadesi

1 Eylül 2022'de Çanakkale Terzioğlu kız KYK yurdundan kaydımı sildirmeme ve herhangi bir sıkıntı çıkmamasına rağmen depozito ücretinin iadesi yapılmadı. Üstelik görevliler en geç 2-3 haftaya geri gönderilecek demişti. Bu mağduriyeti sonlandırmak ve para iademi almak istiyorum.

profile
1.366
31 Ekim 2022

KYK Yurt Depozito Ödenmedi

Kütahya Dumlupınar kız KYK yurdundan kaydımı sildireli 25 gün olmasına rağmen hâlâ depozito ücreti yatırılmadı. 1 hafta içinde yatar denmesine rağmen ortada hiçbir şey yok mağdur oluyorum artık. Nasıl yurda girmeden yatırıyorsak depozito ücretlerini biz çıkarkende aynı hassasiyet gösterilmelidir.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

İskender
İskender
 

KYK yurt kayıt sildirdiğinde ailene haber gitti mi