Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

KYK Depozito İadesi

profile
05 Mayıs
7.453

KYK'dan yurt kaydımı sildirdim. Depozito 1 hafta içerisinde hesaba yatar denmesine rağmen hala geri ödeme yapılmadı. Nasıl yurt kayıt zamanı gecikme kabul edilmeksizin öncelikli olarak depozito talep edildiyse aynı şekilde ödediğim depozitonun iadesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını ve depozito ücretinin yatırılmasını istiyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

KYK Depozito Ücreti

profile
6 gün önce
190

14 Eylül 2023 Perşembe günü yurt kaydımı sildirdim fakat üzerinden bir hafta geçmiş olmasına rağmen hala depozito ücreti ve gün bazında yatak ücreti iadesi yapılmadı. Bu konuda çözüm bekliyorum. Ücret iademin bir an önce yapılmasını istiyorum. Sorunun çözülmesini umuyorum.

KYK Depozito Parası

profile
2 hafta önce
265

KYK'dan yurt kaydımı sildirdim. Depozito 1 hafta içerisinde hesaba yatar denmesine rağmen hala geri ödeme yapılmadı. Nasıl yurt kayıt zamanı gecikme kabul edilmeksizin öncelikli olarak depozito talep edildiyse aynı şekilde ödediğim depozitonun iadesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını ve depozi...

1 Destek

Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Depozito İadesi

profile
3 hafta önce
123

Kaydımı sildirmeme ve üzerinden 1 ay geçmesine rağmen Bartın KYK Erkek Yurdu'nun barınma için aldığı depozito ücreti iade edilmedi. Ödenmeyen depozito ücretinin tarafıma en kısa sürede eksiksiz şekilde ödenmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yusuf

E devlet dilekçe yazarsın 1 hafta içinde yatırıyorlar. KYK dilekçe diye arama yaparak oluşturabilirsiniz. Direkt geri dönüş yapıyorlar.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz