Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdullah sonuçtan hiç memnun değil

KYK Bursunun Yatması

61
Abdullah
Abdullah 04 Şubat 18:08

KYK bursuna başvurduğum zaman Mardin artuklu üniversitesinde kayıtlıydım fakat kaydım pasifti şimdi merkezi puan ile kaydımı Harran üniversitesine geçiş yaptım kaydım aktif KYK bursum ne zaman hesabıma yatacak bilgi verirseniz yardımcı olursanız sevinirim.

Benzer Şikayetler

profile
22
19 Nisan

KYK Depozito Ücreti

Niğde'de ki KYK yurt kaydımı 3 Nisan 2022 tarihinde sildirdim depozitomun 1 hafta içinde yatacağı söylendi hala bir sonuç alamadım. Biz zamanında yatırdık ama iadesi neden bu kadar uzun sürüyor? Yetkili olarak kim sorumluysa iletişim kurup sorgulamak istiyorum. Depozito iadesini en kısa sürede istiy...

profile
399
12 Nisan

KYK Depozite Ücreti

Bende KYK'dan sildim kaydımı, depremzedeydim. 6 Şubat'ta ayrılmak zorunda kaldım ama hala depozit ücretim yatmadı. Çoğu öğrencinin yatmış, 2 ay oldu. Neredeyse normalde ayrıldıktan bir hafta sonra yatıyor diye biliyorum. Ama hala yatmadı, ne zaman yatar acaba?

profile
667
11 Nisan

KYK Burs Öğrenim Kredisi Kesimi

Ben ders kaydını depremden ötürü verilen süreç içerisinde yapmama rağmen 10.04.2023 te yatması gereken bursum yatırılmadı. Gsb ile iletişime geçtiğimde bana ders kaydının geç yapmamdan ötürü pasif öğrenci olarak göründüğümü belirtiler bu yüzden yazdığım tarihli bursumun kesintiye uğradığını söyledil...

profile
30
09 Nisan

Nisan Ayında Yatmayan KYK Bursu

Nisan ayında yatması gereken KYK bursum üstünden iki gün geçmesine rağmen hala yatırılmadı. Kaydımı dondurduğum için olduğunu düşünüyordum fakat kaydını donduran arkadaşımın kredisi yatmış. Onda kredi olduğu için mi yattı bilmiyorum ama acil geri dönüş istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .