Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

KYK Borcu Ödendiği Halde Borcun Gözükmesi

234
Tuba
Tuba 25 Şubat 01:53

Yüksek lisansta aldığım KYK kredimin tamamını ödeyip borcumu bitirdiğim halde interaktif vergi dairesinde faizlerin silinmesinden sonra borç gözükmeye başladı. Kredinin ikinci taksitinin ödenmediği görünüyor. Üstüne bir de gün geçtikçe faiz birikiyor.

Benzer Şikayetler

profile
6
1 hafta önce

Kredi Ve Yurtlar Kurumu 2 Aylık KYK Bursum Kesildi!

Bir vakıf üniversitesinde %75 Burslu Mimarlık okuyorum ve KYK bursu alıyorum. Bu dönem maddi durumum iyi olmadığı için okul ücretimi zamanında ödeyemedim ve geç ödemek durumunda kaldım ve 2 aylık bursum kesildi. Fakat benim öğrenciliğim devam ediyor. Dolayısıyla masraflarım da devam ediyor. Ki okudu...

profile
197
10 Nisan

10.04.2023 KYK Parası Yatmadı

10.04.2023 KYK kredi param yatmadı, Herhangi bilgilendirme de yapılmadı. Her ay düzenli şekilde yatan kredi bu ay neden yatmadı akil alır gibi değil. Yatırılmayan parayı ödemem. Borç günü geciktiğinde kimsenin yakasını bırakmıyorlar, ama kendi ödeme günleri geldiğinde bir açıklama dahi yapılmıyor. L...

profile
275
05 Nisan

KYK Borcumu Ödeme

KYK borcumu yapılandırmak için başvuruda bulundum her gün kontrol ediyorum henüz bir cevap gelmedi baktığım zaman borcum artmış gözüküyor ATM ye gidip borcumu ödemek istedim belki sistemde gözükmüyordur diye ama borç hiç gözükmüyor borcumu nasıl ödeyeceğim?

profile
208
21 Mart

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Kredi Ödeyemiyorum!

Şu ana kadar ödediğim KYK kredi taksiti mi şimdi 1 haftadır ödeyemiyorum Ziraat mobilden ödeme yaptığım zaman borç gözükmüyor. E-devletten girdiğim zaman vergi dairesi aradığım zaman Ziraat'e yönlendiriyor gözüküyor.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .