Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Şubat Ayı Ücretim Tarafıma Geri Ödenmemektedir

profile
19 Mayıs
30

Şubat ayı KYK ücretini yatırmam sonrası gerçekleşen deprem sebebiyle, KYK yatırılan ücretleri geri ödeyeceğini söyledi fakat bana geri ödenmedi.

Gencizbiz'den talepte bulunmama rağmen aylarca bekletildim ve son olarak bana ödeme yapmadığım bu yüzden geri ödemeyeceklerini söylediler. Ödediğime dair dekontum var.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Geri Ödemem Yapılmadı

profile
28 Ağustos
38

İzmir gazi ayşe hanım KYK yurduna çıkışımı vereli 1 ayı geçti. Bana ücretin yatırılacak dendi. Ama hiçbir şekilde ücretim iade edilmedi Ziraat hesabıma. Kısa bir süre de değil 1 ayı geçti ve hala bekliyorum. Konuyla ilgilenilmesini istiyorum ve gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Şubat Ayı Bursu Geri Ödeme

profile
26 Mart
5.905

KYK şubat ayı ödemesini gerçekleştirdim depremden önce fakat kalamayacağımı öğrendim yurdun ücretimi geri yatmasını talep ediyorum. Şubat ayından tek bir gün bile kalmadı ben yurtta. Yurtla iletişime geçtim talimat geldi size dönüş yapılacak dendi fakat hiçbir şekilde dönüş yapılmadı yurt ücretini g...

1 Destek

Kredi ve Yurtlar Kurumu Depozito Ücreti Geri Ödenmedi.

profile
24 Şubat
269

2 hafta önce kaydımı sildirdim gerekli merceklere talebim kayıt zamanında yatırdığım depozito ücretimin yatırılmasını talep ediyorum. Lütfen en yakın zamanda bu konuyla ilgilenmenizi istiyorum. Kimseyi zor durumda bırakmaya hakkınız yok. Rica ediyorum.

1

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Geri Ödeme Faizi Silinmemiş

profile
26 Aralık 2022
7.166

KYK borç faizi silinmesiyle ilgili yapılan açıklamaya rağmen herhangi bir faiz silinmemiş. Buna göre ödemeyi planlarken şu anda ana paranın 1,5 katı faizim mevcuttur. Hem evi geçindirip çocuğa bakıp hem de borçlardan kurtulup rahatlamayı planlarken herhangi bir değişiklik olmamış.

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz