11 Nisan
#11832028

Kredi ve Yurtlar Kurumu Kredinin Pasif Öğrenci Sebebiyle Yatmaması!

Binlerce insanı mağdur ettiğinizin farkında mısınız. Dönemin ortasında kredi kesmek nedir madem kesecektiniz ilk dönem de ders kaydım yoktu benim başta kesseydiniz ya da bunun hakkında bir bilgi verseydiniz.


Şimdi bir sürü sıkıntı çıkarttınız öğrencilerin başına bunları siz düşünemiyor musunuz? Sizin vereceğiniz paraya bağlı olarak planlarını programlarını yapan binlerce insanı sıkıntı içerisine soktunuz. Ayrıca ders kaydı yaptırmamakla kredinin kesilmesi olur mu benim üniversitede bir kaydım var geri ödemeli olarak KYK'dan gelecek olan krediye imza atmışım her ay yatmalı o para yatmaması çok saçma.


İnsanların sıkıntıları olabilir ders kayıt gününü kaçırmış harcını ödeyememiş ya da sizden gelen paraya güvenerek tekrardan daha iyi bir üniversitede daha iyi bir bölüm okumak için ders kaydı yaptırmamış kitaplarımı ihtiyaçlarımı karşılarım diyen insanlar olabilir.


Zaten geri ödemeli neyi kesiyorsunuz anlamıyorum zaten bir üniversiteye kayıtlıyım nasıl kesebiliyorsunuz hem de 1. Dönem yatırılıp 2. Dönemin tam ortasında yenimi aklınız başınıza geldi sizin. İnsanları mağdur etmekten başka hiçbir şey yapmıyorsunuz böyle yaparak. Bir an önce cevap ve bu durumun düzeltilmesini istiyorum.

Fatih Fatih 2.904 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler