Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hebe sonuçtan çok memnun

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Kredi ve Yurtlar Kurumu Kredi Borcu Ödeyememe

5.231
Hebe
Hebe 1 hafta önce
Çözüldü
Hebe'nin Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler ödeme gerçekleştirebildim”

KYK kredi borcu taksitim için ödeme yapmaya çalışıyorum ancak Kasım ayı ödememi sürekli denememe rağmen hala gerçekleştiremedim. Borç ödeme sayfasında bu kanaldan tahsilat yapılamaz uyarısı çıkıyor sürekli, Ziraat mobilden denediğimde sadece yurt ödemesi çıkıyor. Ziraat müşteri hizmetleri ile görüştüm KYK ile iletişime geçmemi söylediler. Onlarla da sürekli arayıp görüşüyorum genel bir sorun olduğunu meclisten geçen yasa ile ilgili olduğunu söylüyorlar ancak ay bitmeden sistem açılmazsa borcumuz faize mi girecek?

Hebe
Hebe5 gün önce

Teşekkürler ödeme gerçekleştirebildim

Benzer Şikayetler

profile
  • 20.782
  • 30 Ekim

KYK Ödemesi Yapamıyorum

KYK yurt ücretini ödeyemiyorum sistem hata veriyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Kredi borcumu öderken sürekli hata alıyorum ve ödemeyi yapamıyorum. Ayın bitmesine 1 gün kaldı ve ay sonunu geçirdikten sonra gecikme faizi yüklenebilir. Bu nedenle ekim ayı bitmeden önce borcumu ödemem gerekmektedir. ...

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Şerife
Şerife
 

KYK ile iletişime geçtim bu ayın sonuna kadar sistemin açılması planlanıyormuş borçlardaki faizlerin silinmesi enflasyon oranının hesaplanması çalışması varmış. Eğer ay sonuna kadar açılmazsa KYK ile iletişime geçilmesi gerektiğini söyledi aksi takdirde faiz işlemi uygulanır dedi.