Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kredi ve Yurtlar Kurumu Kasım Ayı Bursum Yatmadı

4.791
Sena
Sena 09 Kasım 2019 15:50

KYK'dan burs alıyordum ama Kasım ayı bursum yatmadı. Bu sene yatay geçiş yapmıştım meğersem sebebi buymuş. Burs nakil başvurusu yapmıştım daha önce ama sistem hata verdi başvurum olmamıştı. Şimdi tekrardan nakil için başvurdum ama bursu kaybettiysem büyük mağduriyet olur. İlgililerin bu konuyla ilgilenmesi lazım. Şimdi ki başvurum kabul edilirse burs yatmaya devam edecek mi bir bilgi verilmiyor.

Benzer Şikayetler

profile
26
3 hafta önce

Kredi Ve Yurtlar Kurumu Burs İşlemleri

Bahar dönemi yatay geçiş yaptım ve bursumun aktarılması için nakil yapmam gerekiyormuş. Bu konuda hiçbir bilgim yoktu. 2 aylık bursum aktarılmadı. Dilekçe göndermemi istediler. Kargoya para verip dilekçe gönderdim ama kaç gün oldu, herhangi bir olumlu sonuç yok. Nisan ve Mayıs ayı burslarımın aktarı...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi
 

Merhaba sonuç ne oldu acaba benim de bursum kesilmişti ve sonuçlandı, krediye dönmüş :/

Handegul
Handegul
 

Benimde bu ay burusum yatmadı ve e devletten KYK nin sitesini açamıyorum güncelleme sebeiyle. Kaç gün oldu. Ne bir telefona ulaşılabilir ne bir şey. Acil telesekreterde bakim nedeniyle güncelem var vs. Deyip bilgi veremiyor. Biz nereden öğreneceğiz ne olduğunu? Umarım çabucak bu sorunçözülür keslip kesilmediğini öğrenirim.

Tc İrem
Tc İrem
 

Aynı sorun şu anda bende de oldu dün bursum yatmadı ve benim haberim yoktu burs nakli diye bir şeyden. Az önce burs nakli yaptım umarım işe yarar. Bir bilgisi olan yazarsa iyi olur.