Kredi ve Yurtlar Kurumu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Kredi ve Yurtlar Kurumu Harçlık Avansım Tanımlı Ama Bakiye Gözükmüyor

3.093
Dilan
Dilan 12 Şubat 19:36

Her ayın 6 sında KYK ® kredim ® ® hesabıma yatıyor. Harçlık avansım da açık ve kullanıyorum. Fakat bugün gece itibariyle yatan KYK kredim harçlık avans tahsilatı gerçekleştirdikten sonra tekrar harçlık avansım da bakiye olarak gözükmedi. Harçlık avansım tanımlı fakat bakiyemi göremiyorum kullanamıyorum. Sorunumun giderilmesini istiyorum lütfen yardımcı olun.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
133
10 Nisan

KYK Bursum Yatmadı

KYK Kredi Bursum yatmadı tarih 08.04.2023 Nisan ayı bursum yatmadı daha önce böyle bir durum yaşamadım yaşayan varsa anlatabilir mi Üstüne harçlık avans tanımı da bulunamamaktadır yazıyor. En kısa sürede sorunun çözülmesini ve bursun hesaba yatırılmasını istiyorum.

profile
Nur
93
09 Mart

Kredi ve Yurtlar Kurumu Ziraat Kredi Parası Çekim

Kredi borcum vardı onu ödemiştim ama ayrıyetten 431 lira harçlık avans çekilmiş ama asla harcama yapmadım sebebi nedir bilgisi olan var mı çünkü bu ay bu kadar para harcama imkansız hesap hareketlerine baktığım da da bir şey yok her şeye baktım ama sebep bulamadım.

profile
3.819
07 Şubat

Kredi ve Yurtlar Kurumu Ziraat Harçlık Avans Çekimi

Gece KYK kredim yattı 1250 TL ama aynı zaman 486 TL harçlık avans çekilmiş neden olduğunu anlayamadım temassız harcama yapıyorum ve kredi kartımın borcunu aksatmadan hesap kesimi gelmeden yatıyorum. 486 TL az bir para değil şu devirde bunun çekilme sebebini öğrenebilir miyim?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Xlegen
Xlegen
 

Dilan merhaba aynı sorunla bugün bende karşılaştım sorunun çözüldü mu acaba